LGS Soru Kaynakları Seçimi

Makaleler
2
Daha fazla  
Birkaç soru bankası sipariş ettim. Merkez Yayınları`nın Son Viraj kitapları, Data Yayınları`nın Sınavla Girişin Reçetesi kitaplarının sayısalını. Bir de RTY Rota Yayınları`nın Kazandıran Mantık Sayısal ve Sözel kitabını sipariş ettim. Sizce seçimlerim iyi mi, siz ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar
Okyanus yayınları 5'li lgs
İnovasyon yayınları 8. Sınıf deneme
Tonguç fen matematik türkçe son tekrar kitapları
Koray Varol matematik - fen yaprak test
Sadık uygun matematik - fen - türkçe - inkılap
İngilizce tudem all in one
Koray varol din

Kardeşim 8. Sınıf tüm işleriyle ilgileniyorum xd biliyoruz biraz

Teşekkürler. Okyanus Yayınları zaten öneriliyordu, ancak fazla bilgim olmadığından tercih etmeye pek yanaşmamıştım. Muhtemelen Okyanus Yayınları da alacağım.
Bu arada size bir soru sormak istiyorum. Aklımda birkaç seçenek var. Tüm dersler deneme seti almak istiyorum, ancak genel bir bakındığımda neredeyse hiçbir bilgi yok. Aklımda olan seçenekler şu an için Bilfen Yayınları LGS 8`li Deneme, Fi Yayınları LGS Son Prova 5`li Deneme, Arı Yayıncılık LGS 5`li Deneme, Okyanus Yayınları LGS 5`li Deneme, Merkez Yayınları LGS Zoru Sevenler İçin 6`lı Deneme ürünleri. Bu ürünlerden hangilerini seçmem iyi olur? Sizin fazladan önerileriniz var mı?
Bunun dışında bir soru daha sormak istiyorum. Şu sıralar yayınevlerinin bir iddiası var. Şu kadar soru isabetli, gerçeğine en yakın sorular, tutturduğumuz sorular gibi ürünler sunuyorlar. Sizce bu furyaya katılıp ben de soru yakalamaya çalışmalı mıyım? Veya ne kadar doğrudur?

Ben sana pruvaakademi.com'un 8.sınıf matematik kitabını öneririm soruları piyasada bilinen çoğu soru bankasından çok çok farklı kendin için farklı soru tarzları arıyorsan bir bakmalısın bence.

Sorulara çok kafa yorarım diyorsan Okyanus Master ve matematik için Nartest alabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…