LGS Töder 2'nin zorluğu nasıldır?

• Konuyu başlatan Kckc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 39
  • Görüntüleme 4B
N'aptınız o kadar? Benim 425 idi.

Kelebekli en kolayı değil miydi yahu?

Feni batırmıştım siz özdebir 3'te matematiği kaç yaptınız ben 10D

N'aptınız o kadar? Benim 425 idi.

Kelebekli en kolayı değil miydi yahu?

Sizce töder 2 de en zor soru ne idi. Ve sorular töder 1'deki soruların zorluklarına benziyor muydu?

1'den daha zordu sözeli. Sayısal aynı ama.

Bir de herkes farklı bir şey söylüyor diğer arkadaşlara da soruyorum matematik töder 1'den çok daha zormuş falan diye 4 5 tane soru zormuş çok işlem gerektiriyormuş siz ne düşünüyorsunuz
Matematik 4. ünite.
Türkçe Fiilde Çatı.
Fen Basit Makineler var, haberiniz olsun.
Tamamdır hocam eyvallah
Bir de herkes farklı bir şey söylüyor diğer arkadaşlara da soruyorum matematik töder 1'den çok daha zormuş falan diye 4 5 tane soru zormuş çok işlem gerektiriyormuş siz ne düşünüyorsunuz

Tamamdır hocam eyvallah
@Violet S
Matematik 4. ünite.
Türkçe Fiilde Çatı.

Hocam attığım bu link geçen senenin töder 2'si sizce bu yılki töder 2 attığım bu linkten daha mı zor daha mı kolay?

Tamamdır hocam eyvallah

@Violet S

Hocam attığım bu link geçen senenin töder 2'si sizce bu yılki töder 2 attığım bu linkten daha mı zor daha mı kolay?
@Violet S

Son düzenleme:
Tödere ben geçen sene girmiştim.Sözelinde çok saçma sorular vardı.Sayısalda matematikde 3-4 güzel soru vardı feni de güzeldi.Geçen sene iyi bir puan aldım lgsde, sorunuz olursa cevaplayabilirim

Özdebi'de feni fullemiştim. Türkçede 4 yanlışım vardı. İnkılap 2, İngilizce 1, Din 0 yanlış, ancak matematik 11 doğruydu. 🙁

Hocam matematikte neredeyse aynı yapmışız inşallah töder 2 de sizin gibi güzel geçer sınavım
Özdebi'de feni fullemiştim. Türkçede 4 yanlışım vardı. İnkılap 2, İngilizce 1, Din 0 yanlış, ancak matematik 11 doğruydu. 🙁

Merhaba matematikte kelebekli soruyu ne yaptın hangisi tam sayı olamaz diye soruyordu sanırım ben a demiştim

Ve matematikte bir tane de çarklı bir soru vardı ben ona 24 dedim ama hangi şık olduğunu hatırlamıyorum
Hocam matematikte neredeyse aynı yapmışız inşallah töder 2 de sizin gibi güzel geçer sınavım

Merhaba matematikte kelebekli soruyu ne yaptın hangisi tam sayı olamaz diye soruyordu sanırım ben a demiştim

Ve matematikte bir tane de çarklı bir soru vardı ben ona 24 dedim ama hangi şık olduğunu hatırlamıyorum
@321147
Matematik 4. ünite.
Türkçe Fiilde Çatı.

Merhaba sen matda çarklı soruyu ne yaptın ben 24 dedim ona

Son düzenleme:
A doğru cevap. Ama ben D yapmıştım. 🙁

Peki çarklı soruya ne dediniz ben ona 24 dedim

Merhaba ben matematikte kelebekli soruya a
Çarklı soruya 24
Benzinli soruya 1 ve 3
Kağıtlı soru B
Tabaklı soru B
Bisküvi paketli soruya a
Tablolu soruya C
Ve balonlu soruya ise 8 dedim
Siz ne yaptınız bu sorularda
Matematik 4. ünite.
Türkçe Fiilde Çatı.

Merhaba siz doğrusal denklemlerdeki benzinli soruyu ne yaptınız ben 1 ve 3 dedim

Benim matematikte büyük ihtimal 15D var

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı