LGS zamanı oyun oynanır mı?

TüRkÇüBabAprO

Centipat
Daha fazla  
2024 Haziran'da LGS'ye gireceğim ve şimdiden bu işi çok ciddiye almaya başladım ve 1 hafta önce oynadığım oyunları, kullandığım sosyal medya uygulamaları kısacası ders dışı YouTube hariç her şeyi sildim ama derslerim bittikten sonra sıkılıyorum ve dışarıya çıkmayı da çok sevmem o yüzden birkaç oyunumu yeniden mi yüklesem diye düşünürüm.

Hedefim %1'e girmek. Ayrıca derslerim iyi okul denemelerinde 400-410 puanı çalışmadan alırım. Siz ne dersiniz bu hedefe ulaşmak için oyunları feda etmeli miyim? ( yüklersem oynayacağım oyunlar l4D2, MC ve hikayeli FPS shooter oyunları)

Son düzenleyen: Moderatör:
2024 Haziran'da LGS'ye gireceğim ve şimdiden bu işi çok ciddiye almaya başladım ve 1 hafta önce oynadığım oyunları, kullandığım sosyal medya uygulamaları kısacası ders dışı YouTube hariç her şeyi sildim ama derslerim bittikten sonra sıkılıyorum ve dışarıya çıkmayı da çok sevmem o yüzden birkaç oyunumu yeniden mi yüklesem diye düşünürüm.

Hedefim %1'e girmek. Ayrıca derslerim iyi okul denemelerinde 400-410 puanı çalışmadan alırım. Siz ne dersiniz bu hedefe ulaşmak için oyunları feda etmeli miyim? ( yüklersem oynayacağım oyunlar l4D2, MC ve hikayeli FPS shooter oyunları)
Abartmazsanız oynanır.

Ben oynadım oynanır neden oynanmasın.

Oynayacağınız oyun bağımlılık yaparsa uzak durmak lazım. Ancak kafa dağıtmak için arada girilebilir. Ekleme yapayım, ben sınav senemde oynadım kopamadım bir türlü oyundan ve ortalama bir puan aldım. Hedefim daha yüksekteydi ancak düşük aldım. Yani %1'e girmek hedefinizse bence oyun oynamayı düşünmemeniz lazım.

Hocam 3 sene önce aynı gaza gelme bende de vardı :D. Bu kadar ani bir katılaşma genelde sonuçsuz oluyor. O yüzden kendini denetleyebileceğine inanıyorsan oynayabilirsin bir program dahilinde ayarlarsan sorun olmaz. Zaten derslerin fena değilmiş belli ki kendini ayarlayabiliyorsun o yüzden çok kasma kendini sene ortasına kadar bunalıma girer her şeyi salarsın.

Açık konuşayım son 3 ay kalana kadar adamakıllı ders çalışmadım 3 ay kala babam pc yi kaldırdı ben de özel matematik dersine falan gittim ve yüzde 3 lük dilime girdim aslında sana bağlı her şey ve şimdiden çok kasmana gerek yok.

Geri
Yukarı