LGS'ye hazırlık için test kitabı önerisi

• Konuyu başlatan Yufoz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 495

Yufoz

Femtopat
Daha fazla  
5. sınıfım şimdiden LGS'ye hazırlanıyorum Tonguç, eyg, Muba, Hız ve Çanta Yayınları'ndan sorular çözüyorum (tüm dersler soru bankası, sadece tek ders soru bankası ve deneme de var içinde). Ve ek olarak da dershaneye gidip orada etüt de ders te çalışıyorum. Şimdiden başlamam iyi midir? Şu an test kitabı öneriniz var mıdır?

Not: Önceki paylaşımlarında haylazlık yapan bir çocuk nasıl bu kadar ders çalışıyor demeyin, her ne kadar çalışkan olsam da haylazım da.

5. sınıfım şimdiden LGS'ye hazırlanıyorum tonguç, eyg, muba, hız ve çanta yayınları'ndan sorular çözüyorum (tüm dersler soru bankası, sadece tek ders soru bankası ve deneme de var içinde). Ve ek olarak da dershaneye gidip orada etüt de ders te çalışıyorum. Şimdiden başlamam iyi midir? Şu an test kitabı öneriniz var mıdır?

Not: Önceki paylaşımlarında haylazlık yapan bir çocuk nasıl bu kadar ders çalışıyor demeyin, her ne kadar çalışkan olsam da haylazım da.

Aga bence sen 5 6 7. sınıflarda yazılılarda 100 almaya çalış mümkünse, konuları çok iyi bil burası önemli ama çok çalışma sal rahatına bak ama dersi bırakma zor soruları çözmeye çalış yeni nesil soruların mantığını çöz ki 8 de buna zaman harcama 8. sınıfta çok çalış fazla soru tipi çöz MEB'teki örnek soruları çöz sana tavsiyem bu ama çalışcam dersen sen bilirsin.
Aga bence sen 5 6 7. sınıflarda yazılılarda 100 almaya çalış mümkünse, konuları çok iyi bil burası önemli ama çok çalışma sal rahatına bak ama dersi bırakma zor soruları çözmeye çalış yeni nesil soruların mantığını çöz ki 8 de buna zaman harcama 8. sınıfta çok çalış fazla soru tipi çöz MEB'teki örnek soruları çöz sana tavsiyem bu ama çalışcam dersen sen bilirsin. Ayrıca Tonguç çözme kolay sorular
Aga bence sen 5 6 7. sınıflarda yazılılarda 100 almaya çalış mümkünse, konuları çok iyi bil burası önemli ama çok çalışma sal rahatına bak ama dersi bırakma zor soruları çözmeye çalış yeni nesil soruların mantığını çöz ki 8 de buna zaman harcama 8. sınıfta çok çalış fazla soru tipi çöz MEB'teki örnek soruları çöz sana tavsiyem bu ama çalışcam dersen sen bilirsin. Ayrıca Tonguç çözme kolay sorular

Yeni konular

Geri
Yukarı