Lian Li galahad AiO uni fan SL Edition 360 white deneyimim

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
Kesinlikle sıvı soğutucu alırsanız bunu almanızı öneririm, gerçekten çok iyi, yazın nasıl olur derecesi bilmiyorum.

1681545419811.png

Hocam konunuzu hortlatıyorum bugün bende aynı sıvı soğutucudan sipariş verdim muhtemelen sizden 1-2 k fazla fiyata almışımdır. Siz şuana kadar bu soğutucu ile ilgili problem yaşadınız mı? Ve bağlantılarını basit bir şekilde yaptınız mı? Ben 4200 ₺ ye bu ürünü aldım siz ne kadar almıştınız.

Hocam konunuzu hortlatıyorum bugün bende aynı sıvı soğutucudan sipariş verdim muhtemelen sizden 1-2 k fazla fiyata almışımdır. Siz şuana kadar bu soğutucu ile ilgili problem yaşadınız mı? Ve bağlantılarını basit bir şekilde yaptınız mı? Ben 4200 ₺ ye bu ürünü aldım siz ne kadar almıştınız.

3950 amazonda indirimliydi . SilverStone’dan geçmiştim (SilverStpne aldığım günden beri memnun değildim). Bu valla 10 numara 5 yıldız çok güzel. Bağlantıları basit. Yardım isteyin bu konuya devam olarak yardım ederim çol güzel soğutuyor. (Canavar).

Arkadaş büyük ihtimalle 15 derece oda sıcaklığı olan bir yerde yaşıyor, o yüzden pek doğru gelmedi sonuç bana :)

@kalsiyumcanavari hocam bu ürünün montajını yaparken pompanın giriş kablosunu anakarta takıyoruz değil mi ve 3 pin olarak mı geliyor? CM Liquid 240l kullanıyordum pompa girişini anakarta fanları da anakartın fan bölümüne takıp uygulamadan kontrol edebilir miyiz?

Geri
Yukarı