Lian Li Strimer Plus seti Mystic Light üzerinden nasıl kontrol edilir?

Knight Davion

Kilopat
Merhaba.

Lian Li Strimer Plus Sete ve MSI B460M Pro anakarta sahibim.
Mystic Light üzerinden kablo setini görüntüleyemiyorum ve kontrol edemiyorum. Kasamı açıp kapatmak zahmetli.

Bunu ayrı bir program veya Mystic Light üzerinden kontrol edebilmem mümkün mü? Yabancı kaynakları da araştırdım sağlıklı bilgiler elde edemedim.

Yorumlarınızı bekliyorum. Sağlıcakla kalın.

Merhaba.

Lian Li strimer Plus sete ve MSI B460M Pro anakarta sahibim.
Mystic Light üzerinden kablo setini görüntüleyemiyorum ve kontrol edemiyorum. Kasamı açıp kapatmak zahmetli.

Bunu ayrı bir program veya Mystic Light üzerinden kontrol edebilmem mümkün mü? Yabancı kaynakları da araştırdım sağlıklı bilgiler elde edemedim.

Yorumlarınızı bekliyorum. Sağlıcakla kalın.

Merhaba sorunu çözdünüz mü? Ben de anakartta göremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Sorunu çözemedim. Hiçbir forumda da bu konuda bilgisi olanı bulamadım. Eğer siz çözerseniz bu konuya çözümünü yazabilir misiniz?

Türkiye şartlarında bunun hakkında bilgi bulmamız kolay görünmüyor. Herhalde ülkede 10 kişi almış ikisi biziz gibi.
Merhabalar. Sorunu çözemedim. Hiçbir forumda da bu konuda bilgisi olanı bulamadım. Eğer siz çözerseniz bu konuya çözümünü yazabilir misiniz?

Tekrar merhaba, bir Türk YouTube kanalına konu hakkında yazmıştım ve bugün cevap geldi. Doğru porta taktıysanız 3 saniye M1 butonuna basılı tutunca anakart moduna geçecektir yazmış. Yaptım ve çalıştı. Kumandanın üstünde bir MB butonu olmamasına şaşırmıştım ama M1 butonu o işi yapıyormuş. Umarım işinize yarar.

Son düzenleme:
Türkiye şartlarında bunun hakkında bilgi bulmamız kolay görünmüyor. Herhalde ülkede 10 kişi almış ikisi biziz gibi.

Tekrar merhaba, bir Türk YouTube kanalına konu hakkında yazmıştım ve bugün cevap geldi. Doğru porta taktıysanız 3 saniye M1 butonuna basılı tutunca anakart moduna geçecektir yazmış. Yaptım ve çalıştı. Kumandanın üstünde bir MB butonu olmamasına şaşırmıştım ama M1 butonu o işi yapıyormuş. Umarım işinize yarar.

Beni unutmadığınız için teşekkür ederim. :) Ben MSI MAG Forge 100R kasaya sahibim. Aşağıdaki görseldeki kontrolcü kasanın içinde varsayılan olarak geldi. Kasanın içinde ARGB LED döşedim ve kasanın önünde 2 adet ARGB fan mevcut. Bunların kablosunu görseldeki kontrolcüye taktım. Lian Li Strimer Plus'ın kablosunu da bunlarla birlikte görseldekine taktım. Acaba doğru mu taktım ya da sizce nasıl yapmalıyım?

Beni unutmadığınız için teşekkür ederim. :) ben MSI MAG Forge 100R kasaya sahibim. Aşağıdaki görseldeki kontrolcü kasanın içinde varsayılan olarak geldi. Kasanın içinde ARGB LED döşedim ve kasanın önünde 2 adet ARGB fan mevcut. Bunların kablosunu görseldeki kontrolcüye taktım. Lian Li strimer Plus'ın kablosunu da bunlarla birlikte görseldekine taktım. Acaba doğru mu taktım ya da sizce nasıl yapmalıyım?

Bir görsel göremedim ama ben kontrolcünün ARGB kablosunu direkt anakarta taktım.

kontrolcü.png

Eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın, aklım nerede bilmiyorum.

Geri
Yukarı