Lies of P vs Elden Ring DLC

Zyetwy

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 1650 ti
i7 10750H 2.60 GHz
16 GB Ram
1 TB Hdd
256 GB Ssd
(Lenova ideaPad Gaming 3 Laptop)
Sizce hangisini alayım? Hangisini daha mantıklı ayrıca Lies of P nasıldır?

Lies of P bence daha mantıklı. Uzun vadede Elden Ring için DLC alıp. Oyunu baştan DLC ile birlikte oynayabilirsin. Ben DLC %30-50 arası bir indirim görmeden almayı düşünmüyorum.

Lies of P içinde Xbox Game Pass kullanabilirsiniz. 1 ay alsanız 2-3 oyun rahat bitirebilirsiniz.

Lies of P bence daha mantıklı. Uzun vadede Elden Ring için DLC alıp. Oyunu baştan DLC ile birlikte oynayabilirsin. Ben DLC %30-50 arası bir indirim görmeden almayı düşünmüyorum.

Lies of P içinde Xbox Game Pass kullanabilirsiniz. 1 ay alsanız 2-3 oyun rahat bitirebilirsiniz.
Teşekkürler bana da öyle daha mantıklı geldi şu an peki lies of P nasıldır? Deneyiminiz varsa aktarabilir misiniz? Şu an ilk etapta lies of P düşünüyorum. Ayrıca son olarak sizce bu fiyata alabileceğim oyun var mıdır kütüphanede çoğu triple A oyun var birkaçı haricinde

Teşekkürler bana da öyle daha mantıklı geldi şu an peki Lies of P nasıldır? Deneyiminiz varsa aktarabilir misiniz? Şu an ilk etapta Lies of P düşünüyorum. Ayrıca son olarak sizce bu fiyata alabileceğim oyun var mıdır kütüphanede çoğu triple A oyun var birkaçı haricinde
Lies of P çok iyi, hiç şüphesiz FromSoftware'in elinden çıkmayan en iyi Souls-like oyundur. Ayrıca Souls'lara da epey benzer, yani oynarken pek yabancılık çekeceğiniz bir oyun olmaz Lies of P. Kontrol şeması bile Souls'lar ile birebir aynı tutulmuş.

Lies of P çok iyi, hiç şüphesiz FromSoftware'in elinden çıkmayan en iyi Souls-like oyundur. Ayrıca Souls'lara da epey benzer, yani oynarken pek yabancılık çekeceğiniz bir oyun olmaz Lies of P. Kontrol şeması bile Souls'lar ile birebir aynı tutulmuş.
Hocam geç yazıyorum kusura bakmayın Lies of P aldım steamden elden ring dlc daha sonra alıcam. Gerçekten fena olmamış oyun her ne kadar fromsoftware kadar olmasa da. Şu an 13. saatimde yüzde 40'dayım oyunun şu ana kadar ki izlenimler iyi. Muhteşem değil belki ama gayet güzel 7/10.

Verdiğim paraya değdi mi tartılışılır tabi 800 TL az buz para değil.

Sizce hangisini alayım? Hangisini daha mantıklı ayrıca Lies of P nasıldır?

Lise of p yi yakın zamanda bitirmiş biri olarak bence güzeldi. Hikayesi olsun, oynanış olsun gayet ideal bir oyun. Yaklaşık 30 saat gibi bir sürede bitirebilirsin. Oyun zorluğuna gelirsek bir Elden Ring veya diğer souls oyunlarındaki zorluk yok fakat bazı bosslar cidden sinir bozuyor. Karakter tasarımları da güzel. Tabii bir Elden Ring kalitesi beklememek lazım.

Geri
Yukarı