Limitsiz İnternetin Download Sınırı Var Mıdır?

Filozof123

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese merhaba. Türk Telekom'un 16mbps limitsiz internetini kullanıyorum. Genelde oyun indiriyorum. İnternetin download sınırı var mıdır?

Evet, var. Hemen yanlış bilgilendirme yemeyelim sınır dediğimden kastığım 16 Mbps yine bir sınır. Bu sınırı aşamıyoruz. 16 Mbps saniyede 2 MB/s olacaktır. Sınır 2 MB/s olur. Bilgi eksikliğinden damga yemek istemiyorum.

Ülkemizde "Limitsiz" tanımı firmadan firmaya değişkenlik gösterdiği için biraz daha detay vermen gerekiyor :) Eskiden AKK varken belli bir sınırı geçtiğin zaman hızın 5mbps'ye düşürülüyordu şu an kalktı ama yeni paketleri hakkında bir bilgim yok. Bende 16Mbps kullanıyorum ve herhangi bir sınırlama & limit yok.

AKK yok(Full limitsiz yazıyor).Benim dediğim dosya indirme sınırı var mı?Yoksa istediğim kadar dosya indirebilir miyim?

Superonline mesela 10Gbps için 5TB download, 500GB upload limiti koymuş limiti geçersen hattın kapanabilirmiş.

TT'de yok ama her ay 2-3TB kullanım yaparsan bi' arayıp sorabilirler ne yapıyorsun diye :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı