Link kısaltma siteleri güvenilir mi?

• Konuyu başlatan Silinen üye 251727
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 9B
S

Silinen üye 251727

Ziyaretçi
"bc.vc" isimli siteye TC'mizi telefon numaramızı verebilir miyiz? Yani güvenebilir miyiz? Tecrübesi olanlar yardım edebilir mi?

(Rabbım o sitelere link koyanların da, o sitelere virüslü link reklamı vereninde Allah'ından bulsun artık, az çekmedim zamanında, birde ergenlik kafasında herşeyi beleşe getirme çabam da ayrı mevzu zaten, ya oynasana GTA VC'ni CS 1.6'nı vs, ne çabalıyorsun) Para kazanmak gibi bir uğraşın yoksa Google URL Shortener iyi iş yapıyor, benim ömrüm boyunca güveneceğim en son sitelerden birisidir bc.vc, bırakın kimliği, bana kalsa adını bile anmam, Bc.Vc TC Kimlik Doğrulaması Hakkında | WM Aracı inceleyin isterseniz.

Google'ın kendi bağlantı kısaltma sistemi var. Şuana kadar hep onu kullandım.

1 Yıl sonra konuyu hortlatmışsınız ama sanırım geçen yıl kaldırıldı Google link kısaltıcı. Benim son zamanlar kullandığım site Bit. LY sitesi. Araya reklam sokmadan, takılma olmadan direk bağlantıyı açabiliyor.

1 Yıl sonra konuyu hortlatmışsınız ama sanırım geçen yıl kaldırıldı Google link kısaltıcı. Benim son zamanlar kullandığım site Bit. LY sitesi. Araya reklam sokmadan, takılma olmadan direk bağlantıyı açabiliyor.
Evet hocam ben de şimdi öğrendim kaldırıldığını. Google'de link kısaltma eklentileri var. Onları önerebilirim. Onları da kullanmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı