Link2SD Uygulama Taşıma Sorunu

technopol

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Bir uygulamayı hafıza kartına taşımak istediğimde görseldeki hatayı alıyorum. Uygulamaları taşımak için ne yapmalıyım? Stock ROM'da olmuyordu. Şu an Cyanogenmod kullanıyorum.

uploadfromtaptalk1412619697083.jpg

Eve döner dönmez deneyeceğim. [emoji2]

Minitool Partition Wizard ile SD kartta Ext4 formatında bir bölüm oluştur. Sonra Link2SD'yi sil ve yeniden yükle. İlk açılışta ikinci alanı otomatik olarak algılaması gerek. Olmazsa rehberini yaparız ;)
Olmuyor OLMUYOR! Kafayı yiyeceğim. Partition Wizard ile böldüm. ''Bad Device'' oldu birden bire. tabletimde formatladım. Şimdi Windows görmüyor. USB çeviriciyle bağlıyorum bilgisayara. Link2SD'de görmüyor. Birde kafam şuna takıldı: ''Ana harici depolama biriminin aslında dahili olması'' nedir? @Recep Baltaş şöyle uzun uzadıya bir rehber yapar mısınız? Çok lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
aradan 3 yıl geçmiş fakat rehberini yaparmısınız acaba :D bende betik hatası var şuanda yada bunun çözümünden bahsedermisiniz

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı