Linkten virüs bulaşabilir mi?

Darking2

Femtopat
Bilgisayarda Kaspersky antivirüs bulunmaktadır, linklerden virüs vb girebilir mi?

Hayır ancak link üzerinden içerisine saklanmış olan virüs vb kötü yazılımı indirirseniz ve bilgisayarınızda çalıştırırsanız o zaman bulaşır.

Bir şey merak Ediyorum'da fazla bilmediğimden. Bir uygulama indiğinde bilgisayaramıza onu açmasak dahi virüs kapabilir miyiz? Veya kendi kendini aktif edebilir mi?

Kaspersky büyük bir kısmını engeller ama yine de dikkatli olmakta yarar var.

İnstagramıma gelen YouTube videoları var genelikle tıklayıp abone oluyorum sıkıntı olur mu youtu. Be su sekilde oluyor gennelikle.
Bir şey merak Ediyorum'da fazla bilmediğimden. Bir uygulama indiğinde bilgisayaramıza onu açmasak dahi virüs kapabilir miyiz? Veya kendi kendini aktif edebilir mi?
bazı virüsler gennelikle indirdiğin anda aktif oluyor

Bağlantı adresini tam olarak anlayamadım. "be su" derken ne demek istediniz? Kod içerisinde örnek bir bağlantı gönderebilme imkânınız var mı?

yanlıslıkla yazmısım su sekilde youtu.be/********
Bağlantı adresini tam olarak anlayamadım. "be su" derken ne demek istediniz? Kod içerisinde örnek bir bağlantı gönderebilme imkânınız var mı?

yanlıslıkla yazmısım su sekilde youtu.be/********

youtu.be bağlantılarından bir şey olmaz, onlar youtube.com/watch?v= bağlantılarının kısaltılmış hâli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…