Linux bilgisayarda oturum açıldı

bengis

Zeptopat
Daha fazla  
YouTube'dan bildirim gelmiş yaklaşık 40dk sonra fark ettim, yeni bir oturum açmamıştım ve Linux kullanmıyorum bile. Oturumları kapatıp şifremi değiştirdim, kayıtlı kartlar da internet alışverişine kapalıydı. Başka bir şey yapmam gerekir mi? Yıllardır kullandığım hesap içinde bir sürü bilgi ve fotoğraf var stres oldum biraz...

Screenshot_20231120_215659_Chrome.jpg

Technopat'ta işletim sisteminiz Linux olarak görünüyor? Acaba tarayıcı işletim sisteminizi mi karıştırdı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231120-221641.png
    Screenshot_20231120-221641.png
    79,3 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_20231120-222211.png
    Screenshot_20231120-222211.png
    155,2 KB · Görüntüleme: 48
Technopat'ta işletim sisteminiz Linux olarak görünüyor? Acaba tarayıcı işletim sisteminizi mi karıştırdı?
Söylemeseniz fark etmeyecektim bile, sanırım bir karıştırma olmuş gerçekten. Yani Linuxun varlığını bu olayla öğrendim o derece. Ama Technopata da uzun süredir girmiyordum, oturum açma ile ne alaka şimdi

Söylemeseniz fark etmeyecektim bile, sanırım bir karıştırma olmuş gerçekten. Yani Linux'un varlığını bu olayla öğrendim o derece. Ama Technopat'a da uzun süredir girmiyordum, oturum açma ile ne alaka şimdi.

Belki o oturum mesajları da bu yüzden olmuş olabilir.

Eğer Chrome OS kullanıyorsanız da Linux olarak görmüş olabilir bilgisayarınızı. Tarayıcıdan kaynaklanıyorsa da komple silip yükleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı