Linux Mint nasıl kurulur?

efeekw

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim çok eski bir bilgisayarım ve açılmıyordu bile. Bende çözümü Linux Mint kurmakta buldum ve gerçekten oldu. Sorum şu ben USB bellek yardımıyla Linux Mint'i kurduğum için her seferinde USB belleği takıp bilgisayarı açtığımda ESC tuşuna basarak oradan USB belleği seçmem gerekiyor. Linux'un USB belleksiz açılması için yani işletim sistemini tamamen bilgisayara kurmak için ne yapmam gerekiyor?

Arkadaşlar benim çok eski bir bilgisayarım ve açılmıyordu bile. Bende çözümü Linux Mint kurmakta buldum ve gerçekten oldu. Sorum şu ben USB bellek yardımıyla Linux Mint'i kurduğum için her seferinde USB belleği takıp bilgisayarı açtığımda ESC tuşuna basarak oradan USB belleği seçmem gerekiyor. Linux'un USB belleksiz açılması için yani işletim sistemini tamamen bilgisayara kurmak için ne yapmam gerekiyor?
Kurulum kısmında hdd seç ya da ne kullanıyorsan bilgisayarda usb seçme.

Linux Mint'i kurduysanız bilgisayarı kapatın. USB'yi çıkarın. Bilgisayarı açınca normal olarak Linux Mint başlar.
Kurmadıysanız USB'den başlatıp masaüstü gelince "Linux Mint'i kur" simgesi ile başlayabilirsiniz.
Takıldığınız yer olursa sorarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı