Linux Mint'de apt Update komutunu çalıştırınca süreç bitmiyor

Triao

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, iyi geceler hepinize bugün Linux Mint sistem terminalden apt Update komutunu çalıştırdığımda komutu uyguluyorum ama hiçbir türlü bitmiyor. Control-C yaptığımda ise bir hata veriyor ekran görüntüsünü koyuyorum, sorunun çözümünü bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• apt.png
    apt.png
    71,4 KB · Görüntüleme: 26
  • update.png
    update.png
    97,1 KB · Görüntüleme: 19
Selam arkadaşlar, iyi geceler hepinize bugün Linux Mint sistem terminalden apt Update komutunu çalıştırdığımda komutu uyguluyorum ama hiçbir türlü bitmiyor. Control-C yaptığımda ise bir hata veriyor ekran görüntüsünü koyuyorum, sorunun çözümünü bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

Aynı sorun kalidede var. HDD ise çpk normal bir şey apt yavaş çalışan bir paket yöneticisi.

Aynı sorun kalidede var. HDD ise çpk normal bir şey apt yavaş çalışan bir paket yöneticisi.

Takılıp kaldıktan sonra ctl C yapıp apt upgrade yapın herhangi bir sorun çıkmaz.
En azından kalide çıkmıyor.

Takılıp kaldıktan sonra ctl C yapıp apt upgrade yapın herhangi bir sorun çıkmaz.
En azından kalide çıkmıyor.

Apt Update taıkılınca ikş kez crtl C yapın.

Güncelleme ayarlarından buraları aynı şekilde değiştirmenizi öneririm.
1660419615205.png

1660419628098.png

1660419637248.png

Ubuntu dağıtıma bağlı olan adresler de mevcut. Mint sistemini tam bilmiyorum ama gereksiz ise kaldırın. Sadece kendi sürümlerini kullanın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı