Linux Wiki'si var mı?

Makaleler
13
Yer
Hinohara Nishitama
Linux sistemime servisler yazıyorum ama referans olarak bakabileceğim bir yer bulamadım henüz.

Spesifik bir şeyi aratıp sonuç bulmakta sorun yok, ama özellikle de /sys'nin bir wiki tarzında bilgi ağacı olsa iyi olurdu.

Wiki diyorum çünkü aşağıdaki sitede istemediğim kadar bilgi olsa da bilgiler arasında gezinmeyi geçtim olan yazıyı okumak bile Çin işkencesi.

Linux sistemime servisler yazıyorum ama referans olarak bakabileceğim bir yer bulamadım henüz.

Spesifik bir şeyi aratıp sonuç bulmakta sorun yok, ama özellikle de /sys'nin bir wiki tarzında bilgi ağacı olsa iyi olurdu.

Wiki diyorum çünkü aşağıdaki sitede istemediğim kadar bilgi olsa da bilgiler arasında gezinmeyi geçtim olan yazıyı okumak bile Çin işkencesi.

Hocam bunlar belki işini görür.

Program wikisi veya topluluk değil de direkt temeli lazım. Örneğin aşağıdaki şey benim sistemimde desteklenmiyor diyor, bunun ne olduğunu görebileceğim bir yer olarak sadece kernel.org'u biliyorum.

1696963505073.png

bunun ne olduğunu görebileceğim bir yer olarak sadece kernel.org'u biliyorum.
Orada da bulamadım, çok gerekliymiş gibi kaynak kodlarına bakacağım bi' ara. Gereksiz bir şey çıkacak ve boşa zaman harcamış olacağım :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı