Linux'ta bir süre sonra klavye çalışmıyor

jeoqpas

Centipat
Daha fazla  
Lubuntu kullanıyorum. Bir süre sonra klavye hiçbir şekilde çalışmıyor. Laptop kullanıyorum. Casper C-500 bayağı eski bir şey. GT940 falan var. Her neyse.

Bu klavye işi nedendir? Ayarlarda klavye modeli gibi bir şey gördüm ama Q klavye falan gibi değil. Şu an "Generic 105-key PC" seçili. Ne yapmalı?

Lubuntu kullanıyorum. Bir süre sonra klavye hiçbir şekilde çalışmıyor. Laptop kullanıyorum. Casper C-500 bayağı eski bir şey. GT940 falan var. Her neyse.

Bu klavye işi nedendir? Ayarlarda klavye modeli gibi bir şey gördüm ama Q klavye falan gibi değil. Şu an "generic 105-KEY PC" seçili. Ne yapmalı?

Sürücüler güncel mi?

Bu klavye işi nedendir? Ayarlarda klavye modeli gibi bir şey gördüm ama Q klavye falan gibi değil. Şu an "Generic 105-KEY PC" seçili. Ne yapmalı?

C700 Notebook'da da cihaz uykuya girip çıkınca benzer bir durum oluyor. Ama şifre girince düzeliyor. Belki logout atıp giriş yapmak sorunu geçici olarak çözebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı