Linux'ta Xbox Game Pass kullanılır mı?

NC812

Hectopat
Linux işletim sisteminde uygulamasını indirip Xbox Game Pass üyeliği alabilir miyim?

Alırsam daha sonra Windows'a geçersem üyeliği aktarabilir miyim?

Kütüphaneleri arasında bir fark olur mu?

Gamepass yalnızca Microsoft mağazasında çalıştığı için şu anda mümkün değil. Zaten Microsoft mağazasında olan hiçbir uygulama Linux'ta bir aracı sistem -wine. Lutris- kullanılarak açılamaz. Mağaza uygulamaları Windows 10'a özgüdür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@cengover_ekin üzgün neden bıraktınız ki? Yanlış bir şey söylemedim.

Son düzenleme:
Game Pass yalnızca Microsoft mağazasında çalıştığı için şu anda mümkün değil. Zaten Microsoft mağazasında olan hiçbir uygulama Linux'ta bir aracı sistem -Wine. Lutris- kullanılarak açılamaz. Mağaza uygulamaları Windows 10'a özgüdür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
@cengover_ekin üzgün neden bıraktınız ki? Yanlış bir şey söylemedim.

Kötü haber olduğundandır. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Linux işletim sisteminde uygulamasını indirip Xbox Game Pass üyeliği alabilir miyim?

Alırsam daha sonra Windows'a geçersem üyeliği aktarabilir miyim?

Kütüphaneleri arasında bir fark olur mu?
bulut üzerinden oynanıyor

Ezbere konuşmayı ne kadar da çok seviyorsunuz. Ben kurdum EA Play sorunsuz çalışıyor. Ayrıntı için son açtığım konuda latte üzerindeki simgeye attığım video ile bakın.

Ezbere konuşmayı ne kadar da çok seviyorsunuz. Ben kurdum EA Play sorunsuz çalışıyor. Ayrıntı için son açtığım konuda latte üzerindeki simgeye attığım video ile bakın.
Ezbere konuşmak ile alakası yok. Game Pass Windows'a özgü bir şey, UWP uygulaması var ve UWP uygulamalarını Linux'ta çalıştırmanın şuanlık bir yolu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı