Lionel Messi Barcelona'dan ayrılıyor

A. Pasahan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün YouTube'da hikayelerde geziniyordum. 09:17'de yabancı bir kanaldan Messi, Barcelona'dan ayrılıyor, diye hikaye gördüm. Bayağı bir üzüldüm ben. Keşke ayrılmasaydı diyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Barcelona Messinin gitmesi ile biraz dağılır gibi duruyor çünkü yönetim ve teknik heyet oyun planlarını her zaman Messinin üzerinden planlıyorlardı. Fakat Barcelona eskidende Barcelonaydı gelecekte Barcelona olur gibi . Messinin gitmesi mantıklı çünkü artık eskisi kadar genç değil oturup takımın toparlanmasını beklemesi şaçma bir durum olur. Benim tahminim genede gitmeye bilir. Tahminim giderse City gider. Sane Bayern gittikten sonra büyük ihtimalle Pepin düşüncesi Sane yerine Messi almak olabilir 2-3 yıl boyunca City güzel hizmetler sunabilir.

Barcelona Messinin gitmesi ile biraz dağılır gibi duruyor çünkü yönetim ve teknik heyet oyun planlarını her zaman Messinin üzerinden planlıyorlardı. Fakat Barcelona eskiden de Barcelonaydı gelecekte Barcelona olur gibi. Messinin gitmesi mantıklı çünkü artık eskisi kadar genç değil oturup takımın toparlanmasını beklemesi şaçma bir durum olur. Benim tahminim genede gitmeyebilir. Tahminim giderse City gider. Sane Bayern gittikten sonra büyük ihtimalle Pepin düşüncesi Sane yerine Messi almak olabilir 2-3 yıl boyunca City güzel hizmetler sunabilir.

Aslında tam aksine yeni teknik direktör Koemann geldi ve oyun planlarının Messi ile alakalı olmadağını yani Messi'nin çok bir rolü olmayacağını söylemiş Messi bu yüzden gidiyor ve bence Messi hala takımı taşıyabilecek güçte.

Barcelona artık sıradan bir La Liga takımı olacak. Gelecek sezon 6-13 arası görürsek şaşırmam.
Ben de şaşırmam.
Ama Kloop Liverpool Teknik Direktörü.Bence her türlü City'e gider.City'de alacak para var.PSG'de var aynı şekilde.Juve alamaz büyük ihtimal.
Bence de City'e gidecek.
Son dakika. Messi Barcelona'da kalacağını açıkladı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı