Lisans ile 12 sınıfta açıktan öğretime geçilebilir mi?

emirhaNz1

Picopat
Daha fazla  
Bu sene 11. sınıfım bitecek ve 12. sınıfta açığa geçmeyi düşünüyorum ve yeni şartları olmuş galiba, lisans falan gerekiyormuş ya da hafızlık. Ben, bu yaz olduğum ilçenin takımı var, o takıma girip lisans çıkarsa açığa geçebilir miyim ya da yalandan hafızlık belgesi ile açığa geçebilir miyim?
Açığa geçme nedenim okulumu değiştirdim ve dil bölümündeydim olduğum okulda dil bölümü yok ve şu an EA sınıfındayım ve girdiğim bütün sınavlardan, 2. dönem 1. sınavlarından 0 aldım ve EA yapamıyorum, ondan dolayı açığa geçeceğim. Ya da bu sene büyük ihtimal sınıfta kalacağım. Eğer bu sene sınıfta ilk kez kalacağım yani kalırsam da açığa geçebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lisans çıktığı gibi geçemiyordun baktığım kadarıyla 4 yıl boyunca vize ve lisansı yeniliyorlar şartı oydu. Yani 4 yıl aktif sporcu olman gerekiyor.
Peki hafızlıkla ya da büyük ihtimal bu sene sınıfta kalırım şuan 2.dönem 1.sınavlarım hepsi 0 ve 10 arasında 1.dönemde ortalamam 60 dı bu sene kalırsam geçebilir miyim açığa ?

Peki hafızlıkla ya da büyük ihtimal bu sene sınıfta kalırım şuan 2.dönem 1.sınavlarım hepsi 0 ve 10 arasında 1.dönemde ortalamam 60 dı bu sene kalırsam geçebilir miyim açığa ?
Forumda hafızlıkla geçmeye çalışanları gördüm başarılı olan da vardı galiba, sınıfta kalmayı soranları da görmüştüm ama birisi 10. sınıftan sonrası geçemiyor vs. demişti doğruluğu şüpheli o yüzden kesin bir cevap veremiyorum. İyice araştırman gerek.

Forumda hafızlıkla geçmeye çalışanları gördüm başarılı olan da vardı galiba, sınıfta kalmayı soranları da görmüştüm ama birisi 10. sınıftan sonrası geçemiyor vs. demişti o yüzden kesin bir cevap veremiyorum. İyice araştırman gerek.
Anladım teşekkür ederim o zaman ben HALK EĞİTİM MERKEZİNE gidip danışayım orada

Yeni konular

Geri
Yukarı