Lise 1'de sınıfta kalınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar lise 1'deyim. Kuranı kerim dersine varken isim vardı, gittim. Açık bıraktım. Hoca bir şeyler okutmuş, bana söylemiş. Ben olmadığım için cevap vermedim. Cevap verenlere yüksek verecekmiş, vermeyenlere düşük verecekmiş. Hoca o dersten sınıfta birakir mi? Baktım kuranı kerim dersinden sınav da olmayacagiz. Takdir almam lazım. Sınıfta kalır mıyım? Taktir, teşekkür alamaz miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar lise 1'deyim. Kuranı kerim dersine varken isim vardı, gittim. Açık bıraktım. Hoca bir şeyler okutmuş, bana söylemiş. Ben olmadığım için cevap vermedim. Cevap verenlere yüksek verecekmiş, vermeyenlere düşük verecekmiş. Hoca o dersten sınıfta birakir mi? Baktım kuranı kerim dersinden sınav da olmayacagiz. Takdir almam lazım. Sınıfta kalır mıyım? Taktir, teşekkür alamaz miyim?
1 dersten sınıfta kalmazsın. Ve ilk dönem olduğu gibi ikinci dönemde de karne vereceklerini sanmıyorum.

Tam sistemi hatırlamıyorum ama kalmazsın. Ben daha önemli derslerden kalmıştım. Genede sınıfı geçmiştim. Ama sonra keşke çalışsaydım dedim OBP denen illet yüzünden :/.

Baraj ders ise ve geçer nottan düşük alırsan sınıfta kalırsın ama notların takdir seviyesinde olduğuna göre hoca dersten bırakmaz ve evet 9. sınıfta kalınabilir.

Geri
Yukarı