Lise boş kontenjan nakil yaptırmak

acımıyorsan

Femtopat
Daha fazla  
Lise 2. sınıfım. 3. sınıfa geçtim farklı bir Anadolu lisesine nakil aldırdım. Fakat pişmanım eski okulumda kontenjan yok. Babam farklı okul müdürlerini aracı yapıp dilekçe yazıcaz sonuç ne olur dilekçeden sonra okula geri girme ihtimalim var mı? ( Nakil aldırdığım lise evime 3km uzakta eski lisem aynı mahallede bu yüzden herhangi bir fark olur mu? )

Lise 2. sınıfım. 3. sınıfa geçtim farklı bir Anadolu lisesine nakil aldırdım. Fakat pişmanım eski okulumda kontenjan yok. Babam farklı okul müdürlerini aracı yapıp dilekçe yazıcaz sonuç ne olur dilekçeden sonra okula geri girme ihtimalim var mı? ( nakil aldırdığım lise evime 3km uzakta eski lisem aynı mahallede bu yüzden herhangi bir fark olur mu? )

Hayır yoktur kontenjan açılması lazım kontenjan olmadığı durumlarda nakil başvurusu yapılmaz ve onaylanmış nakil başvurunuz olmadan da o okula gitmenizin imkanı yok.

Okulda kontenjan açılmadan geçmenin yolu yok. Dilekçe sonucunda okulda kontenjan açılırsa o zaman eski okulunuza geri dönebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı