Lise dershane fiyatları

ewig

Decapat
Arkadaşlar gittiğiniz veya tanıdığınızın gittiği dershaneler hakkında fiyat bilgisi biliyorsanız benimle paylaşmanız halinde mutlu olurum. Ara sor diyeceksiniz fakat yüz yüze görüşmek istiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul için ortalama 8 bin+ olarak düşünebilirsiniz. Arkadaşım Sınav dershanesine gidiyor, 8 bin ödüyormuş.

Arkadaşlar gittiğiniz veya tanıdığınızın gittiği dershaneler hakkında fiyat bilgisi biliyorsanız benimle paylaşmanız halinde mutlu olurum. Ara sor diyeceksiniz fakat yüz yüze görüşmek istiyorlar.

Ben 8. sınıfta 7000TL'ye gitmiştim ama dershane şehrimde en iyileriden birisi denebilirdi tabii bu 2 sene önceydi şimdi güzel bir dershane için yıllık 9000TL gözden çıkarmak gerektiğini düşünüyorum (taksitle fiyat artabilir).

2 tür dershane var büyük ile küçük dershane diyebiliriz. Büyük dershaneler için en az 6K en yüksek 11k gördüm. Küçük dershaneler içinse genelde 13K'dan başlayıp 20K'ya kadar gidiyor.

Ben 6K'ya da gördüm 10K'ya da ve her sene fiyatlar artıyor o yüzden 12-13K görürseniz pek şaşırmayın. 6K dediğime de bakmayın, güncel fiyat değil hem de bu fiyattaki dershaneler genelde popüleritesi az veya yeni açılmış dershaneler oluyor.

Geri
Yukarı