Lise devamsızlık dilekçesi alınmalı mı?

Kanye westt

Centipat
Selam arkadaşlar, annem yakın bir zamanda ağır bir ameliyat oldu. Benim de bu hafta izin almam lazım, okulu aradığımda okuldan dilekçe almam onu doldurup geri geri götürmem gerektiğini söyledi. Benim anlamadığım okula bu hafta içi mi gidip dilekçeyi almam gerekiyor yoksa öbür hafta okula gitmeye başladığımda mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu hafta içi gitmeniz gerekiyor diye biliyorum. Fakat böyle bir durumda öbür hafta gittiğinizdede belki kabul ederler(emin değilim). Geçmiş olsun.

Devamsızlık dilekçesi derken özürsüzü özürlüye geçirmekten mi bahsediyorsunuz hocam? Onu dönem bitene kadar verebilirsiniz zaten. Başka şeyse izin olayını hiç duymadım ciddiye almayın.

Devamsızlık dilekçesi derken özürsüzü özürlüye geçirmekten mi bahsediyorsunuz hocam? Onu dönem bitene kadar verebilirsiniz zaten. Başka şeyse izin olayını hiç duymadım ciddiye almayın.

Hocam özürsüzü özürlüye geçirmek için de 1 hafta süresi vardı. Okuldan okula değişiklik gösteriliyor fakat benim okulumda böyleydi. Bazı arkadaşlarımın okulunda karne gününden önce bile yapılabiliyor bu işlem.

Selam arkadaşlar, annem yakın bir zamanda ağır bir ameliyat oldu. Benim de bu hafta izin almam lazım, okulu aradığımda okuldan dilekçe almam onu doldurup geri geri götürmem gerektiğini söyledi. Benim anlamadığım okula bu hafta içi mi gidip dilekçeyi almam gerekiyor yoksa öbür hafta okula gitmeye başladığımda mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
Sen devamsızlığını yap en sonda hatta istersen dönemin sonunda dilekçe yazdırıp, sildirebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı