Lise için tavsiye

Vallahi ilk sene öğretilen şeyler çok basit ki fen lisesindeydim ekstra müfredat da vardı. Sadece dersleri derste dinlemiştim.

Ben kendim meslek lisesinde okuyorum bölüm dersleri vs araya kaynadığı için olabilir.

Hocam peki sizin okulunuzda egolu tipler var mıydı adam akıllı durmayan?
Hocam ben de daha yeni geçtim . Bu sene göreceğiz hepsini. Umarım keko yoktur. Varsa hiç iyi olmaz.

Anadolu kazandım ama OBP ile alan Anadolu kazandım okul 94.60 OBP ile alıyor. Yine fark eder mi?

Hocam kendi gittiğim okul OBP olarak 93.70 ile almıştı ve ortaokuldaki şişirilmiş notlar çok belli oldu yani sınıfınızda dersle alakası olmayan tipler bulunabilir (kendi sınıfımda vardı)

Hocam kendi gittiğim okul OBP olarak 93.70 ile almıştı ve ortaokuldaki şişirilmiş notlar çok belli oldu yani sınıfınızda dersle alakası olmayan tipler bulunabilir (kendi sınıfımda vardı)

Bana bulaşmasınlar yeter dersi dinlesinler dinlemesinler pek sorun olmaz ama inşallah dersi kaynatmaya çalışmazlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…