Lise öğrencisi gençlere Kadıköy’de polis aracı içinde yapılan işkence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Almanya sokaklarında rahatça gezebilirsiniz, Belçika'da dahil. Türkiye'de rahat gezebilmen için insan gibi hareket etmen gerekir. "Hepimiz" sokaklarda olacağız demokrasiyi kutlamak için, demokrasiye saldırmak için değil.

Türkiye, fikirlerin en güzel söyleneceği ülke şu dünyada. Fakat bir kesim var konuşmak yerine hep saldırgan ve çamur at izi kalsın kafasında yaşıyor. Bu videonun arkasından ne çıkacak gerçekten merak ediyorum.

Terör veya bölücü, kırşkırtıcı eylemlere karşı polisin uyguladığı şiddet bence halkın tartışma meselesi olamaz. Şiddete karşımıyım? Evet fakat bir açıklaması varsa...

"Biz" derken bile insanları ayırıyorsunuz. Yetmedi sanırım "bidon kafalı, göbeğini kaşıyan adam" gibi tabirleriniz.
Siz Norveç de falan mı yaşıyorsunuz? Bunlar fikirleri ile eylem yapan çocuklar. O yüzden dayak yiyorlar.

İyi canım didin çabala kur partini. Koy ortaya düşünceni komünistim ben ulan ülkeyi eşit bir şekilde yöneticem. Haksızlıklara adaletsizliğe son vericem. Düzelticem ulan ülkeyi de. Geç partinin başına. Burda klavyeden boş ideolojinin safsatalarını yapma.

Arkadaşın da dediği gibi sana göre boş olabilir fakat bu düşünce ardından milyonları sürüklüyor, bu düzene inanan çok ciddi bir kesim var ki bu yaptığınız bu kesime saygısızlıktır. Bir ikincisi ise forumda tartışılan bir konu üzerine klavyeden konuşma demek gerçekten düşündürücü ve bizler 24 Haziran’da meydanlarda olacağız. Sizi de aramızda görmek isteriz.

Siz Norveç de falan mı yaşıyorsunuz? Bunlar fikirleri ile eylem yapan çocuklar. O yüzden dayak yiyorlar.

"Kadıköy Bahariye Caddesi’nde düzenlenecek eyleme, Devrimci Liseliler (Dev-Lis), Devrimci Liseliler Birliği (DLB), Lise Anarşist Faaliyet (LAF), Liseli Öğrenci Birliği (LÖB) ve Özgür Lise çağrı yapmıştı. "

Şu yukarıda bulunan grupları ben çok iyi bilirim darp edilen gençler bunlar. Çorlu'da liselere silah sokan gençler de bu gruplardandı. Sokaklarda ve okullarda iyi kargaşa çıkartıp fitne fesat salar bunlar. Ben kimin ne ayak olduğunu iyi biliyorum. Bunların hepsini geç grubun adına bak :D "Lise Anarşist Faaliyet" anarşist kelimesinin anlamını açıklamama gerek yok sanırım? Tabi siz "aşk herkes içindir" yazmak yerine bu dili seçtiyseniz biliyorsunuzdur.

Biri "Türkiye, fikirlerin en güzel söyleneceği ülke şu dünyada." diye bir cümle kurabilmiş. Diğeri "gebersinler" diyerek, bir anneden doğarak değilde, başka şekillerde oluştuğunu kanıtlamış...

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı