Lise okul harçılığı ne kadar olmalı?

Bir insanın karnını doyurması zaten en kötü 100 lira, sahsi fikrim bir öğrenci 150 TL gündelik harçlık almalı ki yol yemeği kurtarsın.
İyi ben öğrenci değilmişim galiba,yol ototstop yemek evden.

Yol parana bağlı

akaryada öğrenci otobüsü ( kaynarca için 35 TL

İSTANBUL 7 TL

En temizi evden götürmek. Lisede hep evden götürdüm ve harçlıklarımı biriktirip istediğim şeyleri alıyordum.

İyi ben öğrenci değilmişim galiba, yol ototstop yemek evden.

Vallahi hocam ben lise dönemimde öğlenleri ya tavuk döner ya ayvalık tostu yerdim, şimdi bu ikisini 80-100 liradan aşağı yemek pek mümkün değil. En kötü 3 poğaça alsan 30 TL yapar.

Vallahi hocam ben lise dönemimde öğlenleri ya tavuk döner ya ayvalık tostu yerdim, şimdi bu ikisini 80-100 liradan aşağı yemek pek mümkün değil. En kötü 3 poğaça alsan 30 TL yapar.
Hocam onu yapamıyoruz artık.

Aylık 3.500 veriyorlar bana. O küsur de alırsın
İmkansız be abi 3500 fazla haftalık 200-300 arası bişe veriyolar annem bi anda vermiyor sebebini bilmiyorum okulda zaten sohbet edicek insan yok çok saçma insanlar var.

Günlük 100 olmalı minimum. Bugün kantin fiyatlarına baktım, bakmaz olaydım gerisini siz düşünün.

Şehirden şehre degişir ben haftada 700 anca erzurumdayım bir de bir de ne kadar tutumlu olmana bağlı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…