Lise tercihinde seçmediğim bir okul çıktı

Tercihlerinize dokunulmadığından emin misiniz?
evet kendim yaptım

Tercihlerinizi gözden geçirin sonradan haberiniz olmadan değiştirilmiş olabilir.
1 defa tercih yaptım ve kağıtta o okul yoktu

Tercihlerinizi gözden geçirin sonradan haberiniz olmadan değiştirilmiş olabilir.

Muhtemelen ebeveynleri kendi kafasına göre yaptı veya sonuçlara yanlış baktı.
ebeveyinlerim bilgisayar kullanmasını bile bilmiyor tercihi bizzat kendim yaptım

Muhtemelen ebeveynleri kendi kafasına göre yaptı veya sonuçlara yanlış baktı.
ebeveyinlerim bilgisayar kullanmasını bile bilmiyor tercihi bizzat kendim yaptım
Hocam benim bildiğim tercih yaptığınızda size bir belge gibi bir şey veriyorlar tercih listesi olan. O var ise ondan bakın.
listeye baktım ancak oradada o okul gözükmüyor

Hiçbir okula almadılarsa mecburen açıkta kalmaman için en yakın okula veriyorlar o olmuş olabilir arkadaşın dediği gibi
müdür yardımcısı eğer bu seçtiklerinden biri çıkmazsa ilk tercihindeki okul çıkar demişti

Hiçbir tercih uymazsa en yakındaki mahalle okuluna yerleşiyorsunuz benim bildiğim. Öyle bir durum olmuş olabilir.
öyle olduğunu sanmıyorum çünkü okul yakın değil ve bana en yakın okul ilk tercihimde çıkan okuldu

Evet kendim yaptım.

1 defa tercih yaptım ve kağıtta o okul yoktu.

Ebeveynlerim bilgisayar kullanmasını bile bilmiyor tercihi bizzat kendim yaptım.

Ebeveynlerim bilgisayar kullanmasını bile bilmiyor tercihi bizzat kendim yaptım.

Listeye baktım ancak orada da o okul gözükmüyor.

Müdür yardımcısı eğer bu seçtiklerinden biri çıkmazsa ilk tercihindeki okul çıkar demişti.

Öyle olduğunu sanmıyorum çünkü okul yakın değil ve bana en yakın okul ilk tercihimde çıkan okuldu.

Hocam yani neredeyse imkansız bir şey. Yani müdürünüz veya rehberlik hocanız ile görüşün (en azından telefondan) neden olduğunu bulabilir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı