Lisede dilekçeyle devamsızlık sildirme

Arkadaşlar bu dönem teşekkür alacağım ama devamsızlığım bu dönem için 7 gün, 5 günü geçince belge alamıyoruz. Bu devamsızlıkları dilekçe ile sildirebilir miyiz?
Hocam okuduğum okuldan biliyorum.Müdür yardımcına bağlı oluyor genelde.Benim bildiğim normalde işleyiş şu şekilde; sen okula gitmeyeceğin zamanları bildiriryorsun dilekçeyle sonra gitmediğin zamanın devamsızlıkları siliniyor. Ama benim okuduğum okulda sonradan da yaptığımız devamsızlıkları sildirebiliyorduk. Şansını denemeni tavsiye ederim.

Sildiremezsin ama özürsüzü özürlüye çevirebilirsin. Sınıfta kalmaman içi yapıyorlar sadece diye biliyorum. Eğer ki yönetici kadron iyi niyetli ise belge alman için de silebilir durum onlara kalmış

Hocam okuduğum okuldan biliyorum.Müdür yardımcına bağlı oluyor genelde.Benim bildiğim normalde işleyiş şu şekilde; sen okula gitmeyeceğin zamanları bildiriryorsun dilekçeyle sonra gitmediğin zamanın devamsızlıkları siliniyor. Ama benim okuduğum okulda sonradan da yaptığımız devamsızlıkları sildirebiliyorduk. Şansını denemeni tavsiye ederim.
Düzeltiyorum özürlü devamsızlığa çeviriliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı