Lisede disiplin cezası alan biri mezun olduktan sonra polis olabilir mi?

ufuk yıldırım

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Lise sonda sicile işlenmiş bir disiplin cezası polis olmaya engel midir aydınlatır mısınız?

Psikolojik testten geçersen olursun.

Merhaba arkadaşlar. Lise sonda sicile işlenmiş bir disiplin cezası polis olmaya engel midir aydınlatır mısınız?

Öğretmenler yıl toplanıp siciline işlesekmi diye konuşuyorlar eğer hocaların tarafından seviliyorsan siciline işlenmez.

Değildir.

Zamanı gelince sicilden silinir ama siz yinede sildirmek için uğraşın yoksa çok uğraşırsın olmak istediğin meslek hakkında ise mesela şunu isterler şu teste koyarlar gibisinden.

Öğretmenler yıl toplanıp siciline işlesekmi diye konuşuyorlar eğer hocaların tarafından seviliyorsan siciline işlenmez.

Hocam büyük ihtimal sildirmicekler mezun olacağım 1.5 aya ama silmezler.

Değildir.

Zamanı gelince sicilden silinir ama siz yine de sildirmek için uğraşın yoksa çok uğraşırsın olmak istediğin meslek hakkında ise mesela şunu isterler şu teste koyarlar gibisinden.

İyi de hocam mezun olacağım zaten bu sene ama mezun olduktan sonra siliyorlar mı onu bilmiyorum.

Konuşun silsinler.

Hocam silmeleri çok zor bir ihtimal kendi bölüm hocalarım bile bana kin tutuyor kültür dersi hocaları onaylar da onlar onaylamaz bir de oy çoğunluğu ile değil bütün hocaların onay vermesi lazımmış 1. açtığım konuya bak anlarsın hocam.

e-Devlet'te görünüyor mu? Ben atıldım görünmüyor hiçbir şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…