Lisede Dönem Arasında Nakil Yapma

aeren19

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhabalar ben size bir şey danısmak istiyorum ben 10.sınıfa gidiyorum ve Aralık'ın 31'inde NMAL lisesine nakil oldum ve açıkcası öğretmenlerimi ve sınıfımı beğenmedim. Ben eski okuluma geri nakil olmak istiyorum fakat sanırsam dönem bitimine 3 hafta kala başvuru yapılmıyormuş acaba bu doğru mudur yoksa uydurma bir şey mi?
Eğer doğruysa ne yapabilirim, eski okuluma geçmek için önerilerinizi bekliyorum... (n)

Son düzenleyen: Moderatör:
Nakil için ay sonuna doğru başvuru alınır ve yeni ayın başında da nakil sonucu belli olur. Kontenjan varsa, not ortalaması gibi okul kriterlerini karşılıyorsanız nakliniz gerçekleşir.

Ben de naklimi bir keresinde aldırmıştım. Dönem başında ve dönem ortasında nakil aldırabiliyorsun. Onu söyleyen kim, bilmiyorum ama müdürün söylemeyeceğini düşünüyorum. Onların canına minnet zaten. Okulunu değiştirmek isteyince, ışık hızıyla hallederler işini.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı