Lisede hocalar sınıfta bırakır mı?

Öncelikle hastalığın için geçmiş olsun lakin 5 dersten kalıyorsan baban haklı gibi eğitim sistemini eleştirebilirsin lakin 5 dersten kalmışsan sorun burada MEB yerine sende gibi Afganlar bile senden daha yüksek ortalama yapmıştır.

AJWJWJEHE o kadar değil hocam ya iyice korkmaya başladım zaten
Lakin sorun mebde diye düşünüyorum 10 11 12 ler beyaz kedi, 9 lar kara kedi gibi bir ayrıştırma yapılmış çok yanlış ne güzel 6 ders kuralı vardı abilerim ablalarımdan biliyorum tertemiz geçiyorlardı ve orta 50 üstü olsa yeterliydi

Ben bütün kitapta çıkacak soruları 1-2 sayfaya not alıyordum ezberlemem gerekenleri o şekilde ortalamam 70 oldu hiçbir dersten kalmıyorum. Sizde öyle yapabilirsiniz.

Bırak dersi kalmayı sınıf tekrarını falan güzel kardeşim kendine bir kız arkadaş yap takıl eğlen hayattan zevk all.

Ben bütün kitapta çıkacak soruları 1-2 sayfaya not alıyordum ezberlemem gerekenleri o şekilde ortalamam 70 oldu hiçbir dersten kalmıyorum. Sizde öyle yapabilirsiniz.
Bu 2. Sınavlarda denicem hocam çok teşekkür ederim bazen sınavdan önceki derste çalışıyordum ve gayet iyide not alıyordum ama bu daha sıcak geldi önerdiğiniz yöntem sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…