Lise'de ilk gün

MustafaCem

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 10. sınıftayım fakat 'lisenin ilk günü' deneyimini daha yaşayamadım. İlk gün okula gittiğimizde kitapları verip bırakıyorlar mı, yoksa normal ders işlemeye başlıyor muyuz?

Merhabalar. 10. sınıftayım fakat 'lisenin ilk günü' deneyimini daha yaşayamadım. İlk gün okula gittiğimizde kitapları verip bırakıyorlar mı, yoksa normal ders işlemeye başlıyor muyuz?

İlk gün genelde ders işlemezsiniz tanışma vs. 2 3 gün içindede okul kitap dağıtmaya başlıyor.

Öğretmene bağlı, benim ilk gün edebiyatçı tanışın deyip salmıştı, Matematikçi adını söylemeden derse başlamıştı.

Ders işlenmez büyük ihtimal, kitaplar verilir ve belki salarlar.

Hocaya ve okuluna bağlı, bazıları okul başlamadan önce dağıtıyor. 6 saat boyunca tanışma olmaz genelde ders işlenir ilk gün. Benim okulumda 9. sınıfın ilk günü direkt ders işlemiştik.

Kitaplar için okula çağırmışlardı geçen sene. Bence ilk günden ders olur.

Kitapları hiçbir şekilde vermedim. Her sene ilk gün kitap alınır hocalar gelmez kendi aranızda tanışırsınız sonra giderseniz ders olacağını sanmam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…