Lisede okul değiştirmek

Bune Yaaa

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bu konuyu açmamın sebebi lisede okul değiştirmem, neden diye soruyorsanız gittiğim yerde değersiz hissedilme, küfür ve aşağılayıcı laf edilmesi bana karşı.

Hal böyle olunca ders notlarım düşüş yaşadı, abi okulda bıçak üstünde oturuyor gibiyim. Her gün bir insanla ataşıyorum, okul kantin kartım var diye adam benden kart istedi. Hep kartımı borca düşürüyordu, bende vermemiştim ardından 1 teneffüs sonra kartı kırılmış halde masada buldum, ayrıca ben kendi yolumda normal giderken onların bana laf atması mesele ve bu insanların o okulda çevreleri geniş böyle olunca daha fazla gaza geliyorlar. Yani durum böyle bir de birisi ile arkadaşlık kurduğumda ki aman kurmayım, başka biri çıkıp gelip sohbet ettiğim insana benimle ilgili yalan yanlış bilgiler veriyor. Yani bu normal bir şey midir? Ben mi çok alınganım anlayamadım.

Okul değiştirmem sizce nasıl olur sizin görüşleriniz nasıldır?

Ben de değiştirdim, eğer sınıfındaki öğrenci kılıklı mahlukat parçalarından memnun değilsen değiştirmeni şiddetle öneririm. Akıl sağlığımı korumak açısından bana yararlı oldu.

Okuldaki müdür yardımcısı veya müdürüne bunları anlattın mı? Kantin olayını mesela.
Ayrıca yazdıklarından çıkarımım bence direkt değiştir...

Okuldaki müdür yardımcısı veya müdürüne bunları anlattın mı? Kantin olayını mesela.

Ayrıca bende değiştirdim. Lise3'te yeni bir okula gelmiştim baktım daha ilk haftadan bayağı zorbalar hiç uğraşmadan direkt değiştirdim lisemi.

Reis bunları başka bir insanada yapıyorlardı çocuk müdüre gitti sonra müdür çocuğun ismini söyleyip bu kişi şikayetçi olmuş kendinize çeki düzen verin dedi sonra çocuğa daha çok baskı kurdular müdür sıkıntı yani

Ayrıca bende değiştirdim. Lise3'te yeni bir okula gelmiştim baktım daha ilk haftadan bayağı zorbalar hiç uğraşmadan direkt değiştirdim lisemi.

Beni zorbalayamazlar bu adamların sayısı ve çevresi okulda çok fazla olduğu için baş etmesi zor

6 lise değiştirmiş biri olarak. Çevresi düzgün bir liseye gitmek elbette en iyisi olur. İmkanın varsa okumak gibi bir niyetin varsa vakit kaybetmeden git. Hangi vilayettesin? Yakınsan okuluna uğrayayım senin. Onların anladığı dili konuşmada iyiyimdir.

6 lise değiştirmiş biri olarak. Çevresi düzgün bir liseye gitmek elbette en iyisi olur. İmkanın varsa okumak gibi bir niyetin varsa vakit kaybetmeden git. Hangi vilayettesin? Yakınsan okuluna uğrayayım senin. Onların anladığı dili konuşmada iyiyimdir.

Yok sağ olasın geçen gün çocuğun birini dövdüm zaten bütün okul başıma kesildi eyvallah

Yeni konular

Geri
Yukarı