Lisede para nasıl kazanılır?

Yani Hocam şimdi bir tek PlayStation kafe var, üst komşumuz internet kafe işletiyor aslında oyun oynamaya da gidiyorum ara ara, ama biraz aksi olduğu için çalıştıracağını sanmıyorum.
Eğer aranda biraz da olsa samimiyet varsa rica edebilirsin. Hafta sonları çalışsan yeter çünkü bu sene sınav senen derslerine de odaklanman lazım.

Restorantlar veya oteller illaki ekstracı komi veya garson arıyorlardır Gidip onlarla konuş İhtiyaç oldukları zaman çagırırlar gidersin Bende lise sona giderken Bu anlattığım şekilde calışıp telefonumu aldım Benimkilerin durumu iyi olmasına rahmen almıyorlardı Kendim calışıp aldım Herşeyimi bilgisayarımı da telefonumu da

Oyun pazarına girebilirsin, CS2 de kasa düşürerek, al sat ve yatırım yaparak para kazanman oldukça mümkün, yapamam deme ve araştır. En az 20 Dolar sermaye lazım tabii ki.

Hocam fotokobici varsa bir sor. Bizim buradaki çok çalıştırıp çok kazandırıyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…