Lisede sözlüler olmadan 37 ortalama, sözlüler girilince 50'yi görür mü?

ogzkagan

Hectopat
Makaleler
1
11. sınıfım. Derslerim çok kötü, şu an sözlüler ve performanslar girilmedi. Ortalamam 37, hocalarla aram iyidir, sözlüler ve performanslarla 50'yi bulur mu? Çok korkuyorum kalacağım diye.
Meslek lisesindeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
11. sınıfım. Derslerim çok kötü, şu an sözlüler ve performanslar girilmedi. Ortalamam 37, hocalarla aram iyidir, sözlüler ve performanslarla 50'yi bulur mu? Çok korkuyorum kalacağım diye.
Meslek lisesindeyim.

Kanka 37 yapmayı nasıl başardın la sayısal falan mısın ben liseyi hiç çalışmadan geçtim.

Bu tamamen hocalarınıza kalmış bir şey. 6 dersten fazla dersten kalmadıysanız(alttan mevcut kaldığınız dersler dahil) sınıfta kalmazsınız o dersleri sorumlu olarak üst sınıfa geçerseniz ve mezuniyete kadar sınavlarına girip geçmeniz gerekir. Ha direkt geçmeyi soruyorsanız yani ortalamanız 50 olur mu diye eğer hocalar üşenirse yüksek notlarla geçirebilir sizi ama umutlanmayın hiç çünkü 37 ortalama geçmeyi hak eden bir ortalama değil.

Geçirmeyebilirler ortalaman 37 çünkü 🤣. 47 falan olsa bir yüksek kredili dersin öğretmeniyle konuşursun geçirir de. 37'yi 50'ye çekmek zor. Birkaç dersin yüksek girilmesi gerek. Aksi taktirde kalırsın.

Hocam 12 ders var 4 tanesi girdi ortalamam 41 oldu 8 sözlü daha var 50'yi geçer herhalde.

Hangi bölümü seçtiniz?

Elektrik, otomasyonda iyiyimde mikrodenetleyici ve kodlama gibi karışık dersler var onları anlayamıyorum ikili sayılar, Arduino falan filan derken matematikte devreye giriyor bende orada tosladım işte.

3 dersten kaldım 3üde seçmeli ama ortalamayı bayağı bir etkileyen dersler önceden kalma sorumlu dersim yok.

Hocam 12 ders var 4 tanesi girdi ortalamam 41 oldu 8 sözlü daha var 50'yi geçer herhalde.

Elektrik, otomasyonda iyiyimde mikrodenetleyici ve kodlama gibi karışık dersler var onları anlayamıyorum ikili sayılar, Arduino falan filan derken matematikte devreye giriyor bende orada tosladım işte.

3 dersten kaldım 3üde seçmeli ama ortalamayı bayağı bir etkileyen dersler önceden kalma sorumlu dersim yok.
Geçer hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı