Lisede staj maaşı nasıl alınır?

Yani iki tarafta karşı taraftan adım bekliyor doğru mudur?
Aynen öyle.

Sorun şu stajyer parası okula gelmez. İş yeri hesabına yatar. Belediye de staj gördüm dekontta stajyer ödemeleri altında yazardı. Okul bana para vermez. Devlet iş yerine stajyer aldığı için para veriyor.
Stajyer parasını müdür yardımcıları staj gördüğüm yere atıyormuş. Fakat çalıştığım yere para gönderilmemiş olay bu.

Benim zamanımda 2019 yılında parayı iş yerine devlet desteği altında yatıyor. Sistem değişmiştir belki.
Yani bilmiyorum işyerime söyleyip parayı alıp dekontu götüreceğim okula. Bu müdür yardımcılarından bıktım alayı keyfine göre iş yapar, ilgilenmez, başından atar. Vasıfsız insanlardır kendileri 12 yıllık eğitim hayatımda bunu çok güzel tecrübe ettim.

Yani bilmiyorum işyerime söyleyip parayı alıp dekontu götüreceğim okula. Bu müdür yardımcılarından bıktım alayı keyfine göre iş yapar, ilgilenmez, başından atar. Vasıfsız insanlardır kendileri 12 yıllık eğitim hayatımda bunu çok güzel tecrübe ettim.
Sizden sorumlu öğretmeninize de bir danışın hocam. Öğretmeninize anlatın.

Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın.
Bu olay nasıl sonuçlandı? Bende benzer bir durumu yaşıyorum, bendeki sıkıntı staj defterine yazılan İBAN yüzünden kaynaklanıyormuş.

Geri
Yukarı