Lisede Şube Değişimi

Ciddi bir neden belirtmek durumundasın yoksa sıkıntı çıkartabilirler dostum.

Böyle bir şey mümkündür. 11.sınıfta sayısal seçtikten sonra sınıfımdaki insanlarla anlaşamadım ve başka bir şubeden "benimle ortalaması aşağı yukarı aynı birisi bulmam şartı ile" değişim yaptım.

Ciddi bir neden belirtmek durumundasın yoksa sıkıntı çıkartabilirler dostum.
Ne gibi mesela? Sınıf çok gürültülü (dersler de dahil) hem öğretmenin ders işleyişi bozuluyor hem de dersi dinleyenlerin dikkati dağılıyor. Böyle bir neden olur mu? Ya da başka sınıfta arkadaşım olduğunu ve onun sınıfına gitmek istediğimi söylesem?

Böyle bir şey mümkündür. 11.sınıfta sayısal seçtikten sonra sınıfımdaki insanlarla anlaşamadım ve başka bir şubeden "benimle ortalaması aşağı yukarı aynı birisi bulmam şartı ile" değişim yaptım.
Bulunduğum sınıf seviyesinde boş kontenjan var diğer sınıflarda. Başka birisini bulmam gerekli mi?

Son düzenleme:
Liselerde sınıf kontenjanının ortalama 24 olması gerekiyor bu nedenle olmayabilir ancak ders dinleyemiyorsan öğretmenlerinle iletişime geç sana hak veriyorlarsa "Sınıf Değiştirme Dilekçesi" yaz ve Veline imzalatıp idareye Velinin elinden teslim ettir. Sorun olmayacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı