Liseler ne zaman açılıyor?

deszzzu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yarın okul açılıyor mu, yoksa açılmıyor mu? Benim anladığım illerin durumuna göre bazı iller açılacak, eğer bilgisi olan varsa yazarsa iyi olur. 9. sınıfım.

Kabine toplantısından sonra belirli olacak, az sabredin be kardeşim. Bugün açılan kaçıncı okul konusu acaba?
Forumu her gün her gün 7/24 takip eden birisi değilim, merak ettim ve soru sordum. Ne bileyim ben kaçıncı? Cevap verecekseniz verin nedir bu "Bugün kaçıncı açılan okul konusu acaba?"? Konu onaylanıyor, ve konu onaylandığı gibi kapatılmıyor. Ben bundan bu soruyu sormanın yasak olmadığını anlarım, bir daha böyle sert çıkmazsanız iyi olur.

Endişelenmiyorum, ben açılmasını isteyen taraftayım. Ne zaman açılacağı hakkında net bir bilgi yok mu?
Okulların açılmasından korktuğun için böyle yazmadım zaten. Okulların açılma tarihinden habersiz olup endişelenme diye yazdım. Önce 12'leri açacaklar. Ardından duruma göre kademeli olarak diğer sınıflar açılacak. Şu anlık kesin bir bilgi yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…