Little Bobby Neden 1 Sene Ceza Yedi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Arkham Kn1ght

Megapat
Makaleler
19
Dün forumda hoş olmayan olaylar yaşanmıştı. Little Bobby ve ben bazı sorunlar yaşamıştık. 1 sene neden ceza yediğini bilmiyorum fakat bu denli bir cezayı hak eden kişinin kendisinin olduğunu düşünmüyorum. Bu bir sitem veya moderasyona laf atma konusu değil o yüzden silmeyin. @HakanCT çoğu mesajı sildiği için pek bir şey gösteremeyeceğim fakat bazı sorularım olacak.
1- Little Bobby 1 senedir Ernesto Che Guevera fotoğrafı ile geziyordu ve moderasyondan herhangi bir ceza almamıştı fakat nedense yeni gelen mod arkadaş banı yapıştırdı.
2- Sosyal 32. Kuralı Aynen Şöyle:
"Dini veya siyasi mesaj veren avatarlar, profil imzalarının yanında Technopat logosu kullanan avatarlar da silinecektir. Aşırı dikkat çeken, rahatsız edici GIF avatarlar da silinebilir" Che bir siyasetçiydi ve fakat o profil fotoğrafı siyasi mesaj içermiyordu. Silinen mesajımda da belirttiğim gibi Mustafa Kemal Atatürk'te siyasetçiydi, Cumhuriyet Halk Partisi'ni kurdu ve bu ülkeye Cumhurbaşkanlığı yaptı. Mod arkadaş Atatürk herkes tarafından saygı görmeli o bir siyasetçi değil diyerek bana imada bulunmuştu. Beni tanıyanlar zaten benim nasıl bir Atatürkçü olduğumu biliyorlar o yüzden bu lafa takmadım. Mod arkadaşın yaptığı sanki biraz üste çıkmak gibi oldu. Ben forumda 1 sene Atatürk fotoğrafı ile dolaşmıştım o zaman benim de ceza yemem mi gerekiyor?
Lütfen konuyu onaylayıp üyelere açın. Tekrar belirttiğim gibi bu bir sitem konusu değil.

Avatar konusunda haklı. Moderatörümüz kuralı hatalı değerlendirmiş, kendisini bilgilendirdim.

1 yıl ceza almasının nedeni mesaj yazabildiği her yere bu konu hakkında bir şeyler yazması idi.

Bize Ulaşın bölümüne bile aynı konu için onlarca mail attı. Sonra 1 yıllık spam yapma cezası verdik.

Ceza aldıktan sonra da karakterini belli ederek herkese küfür etti. Biz de hesabını bir daha hiç açılmamak üzere kapattık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı