Lösemi olabilir miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
İnternette lösemi belirtilerine baktım ve birkaç tanesi var bende ama hiçbiri ciddi değil yani çok üst sevgide değil belirtiler az da olsa gösteriyor. Ailem doktora götürmüyor beni ne yapmalıyım ailem kesinlikle test falan yaptırmıyor.

Bende biraz abartıyor olabilirim ama var yani belirtiler az seyir ediyor.

Güncelleme vücudumda ağrı halsizlik gibi durumlar yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece bir morarma oldu diye kendinizi lösemi sandıysanız ailenizin endişe etmemesi normal bir durum.

Teşekkür ederim ama bu belirtiler birden olmasa da bilmiyorum. Bende hastalığa yakalanma korkusu olabilir mi?

Koltuk altında şişme, aşırı terleme var mı?

Koltuk altıma baktım şişme gibi bir şey yok gibi gözüküyor.

Hocam para sağlıktan değerli mi?

Ailem uğraşmak istemiyor maalesef.

Koltuk altında şişme, aşırı terleme var mı?

Aşırı terleme derken ergenliğe gireli 2 ay oluyor normal bir terleme bu sıcaklarda diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum yaşın kaç senin? Forumda böyle konular açıp ciddi cevaplar mı bekliyorsun? Eğer vücudunda sorunlar varsa bir doktora başvur ve danış. Aile hekimleri bunun için var.

Forumda yok hasta değilsin, yok bu bunun belirtisi gibi şeyler mi konuşulur? Burada aldığın cevaplara mı güveneceksin? Yazık değil mi burada verilen cevaplar sebebiyle korkacaksın falan.

Doktor bile sadece konuşarak bunun kararını veremez. Önce muayene etmeli ardından tahliller yapmalı. Burada ki insanlar atıp tutuyor sadece.

@ellidokuzdoksanasan
Dostum tekrar söylüyorum sen de bir uzman hekimle görüş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı