LÖSEV'e bağış atan ilk üç kişiye Steam'den "Rounded" oyunu hediye ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar geçenlerde başka bir okurun yaptığını görmüştüm bu etkinliği, ben de yapmak istedim.

Kısaca LÖSEV'e bağış yapan (miktarını gönlünüze göre belirleyebilirsiniz) ilk üç kişiye @yigidyum yapmış olduğu ve Steam'de bulunan "Rounded" adlı oyunu hediye etmek istiyorum. Oyunun fiyatı belki yaptığınız bağışın yanında az kalıyor lakin ben hem bağışlara katkıda bulunulması hem de kendi emekleriyle oyun geliştirmiş olan bir kişiye yardımda bulunulması için böyle bir kampanya düşündüm(bazı şeyler para ile ölçülmüyor). Bağış yaptıktan sonra buraya ekran görüntüsü ve Steam profil linkinizi atmanız yeterli.

Technopat okurları olarak hem LÖSEV'e hem de kendi emekleriyle işler yapan kişilere destekte bulunmak isterseniz çok sevinirim. Herkese iyi günler dilerim.
Dostum selam. Sosyal'de gördüğüm en yararlı desteklerden biri olmuş. Bildirimi görünce bile heyecanlandım. Hani gerçekten, para vs. umurumda değil, küçükken kanser atlatmış biri olarak bu yardım beni çok mutlu etti. Çok güzel yürekli bir insansın, umarım karşına da hep senin gibi insanlar çıkar.

Duygulandırdın beni :') Çok sağ ol.

Dostum selam. Sosyal'de gördüğüm en yararlı desteklerden biri olmuş. Bildirimi görünce bile heyecanlandım. Hani gerçekten, para vs. umurumda değil, küçükken kanser atlatmış biri olarak bu yardım beni çok mutlu etti. Çok güzel yürekli bir insansın, umarım karşına da hep senin gibi insanlar çıkar.

Duygulandırdın beni :') Çok sağ ol.
Ufak bir mutluluk bile yaşattıysam size ne mutlu bana. Söylediğiniz kelimeler için teşekkür ederim. İyiliği bulaştırmak güzel bir şey. Belki Sosyal içinde bu etkinliğe katılan olmadı ya da yaptığı halde kendini göstermek istemedi ama insanlarda bir heves(yardımlaşma) uyandırmışsa bu konu emin olun en mutlu insan benim :).

Emekleriniz için tekrardan teşekkür ediyorum, geçmiş hastalığınız içinde geçmiş olsun diyorum. Hayırlı yaşayın inşallah.

Son düzenleme:
Türkiye'de böyle iyi insanlar kaldı mı be. Hocam Türkiye'de çok nadir iyi insan var kimsenin bağış yapacağını sanmıyorum.

Türkiye'de böyle iyi insanlar kaldı mı be? Hocam Türkiye'de çok nadir iyi insan var kimsenin bağış yapacağını sanmıyorum.
Yaptıklarını belki belirtmek istemiyorlar olduklarından konuya yazmıyor olabilirler hocam, eğer belli bir süre sonra konuya cevap gelmezse oyunları çekiliş ya da başka bir yolla vermeyi düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-16_223956.png
    resim_2021-07-16_223956.png
    31,3 KB · Görüntüleme: 142
Harikasınız, Steam'den arkadaş ekliyorum.

@Zue 'ın yapmış olduğu iyilik için bir kez daha teşekkür ediyorum. Yardımlaşma ve iyiliği yayarsak herkes mutlu olur. Kendisine hediyesini göndermiş bulunmaktayım, iyi oyunlar diler ve @yigidyum 'da emekleri için bir kez daha teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Harikasınız, Steam'den arkadaş ekliyorum.

@Zue'ın yapmış olduğu iyilik için bir kez daha teşekkür ediyorum. Yardımlaşma ve iyiliği yayarsak herkes mutlu olur. Kendisine hediyesini göndermiş bulunmaktayım, iyi oyunlar diler ve @yigidyum'da emekleri için bir kez daha teşekkür ederim.
Asıl ben sizlere teşekkür ederim. Yardımlaşma ve iyiliği yayalım!

@Cobra Tate mesajınız silinmiş, dediğiniz şey sanırım doğru ama olsun oyun yapımcısına destek de bulunmuş olduk. Geri kalanın karşı tarafın gönül rahatlığıyla ilgili. Biz iyiliğimizi yapalım, niyetimizi gerçekleştirelim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı