Logitech C310 vs C505

Goxarius

Kilopat
Merhabalar,
Bu iki ürün arasında sadece 30 liralık bir fark var o yüzden F/P olayına giremiyorum. Direkt performans üzerinden karşılaştırma yapmak istiyorum ancak yeni model olmasından sanırım C505 hakkında çok detaylı karşılaştırmalar bulamadım. C310 ise bu fiyatta herkes tarafından beğenilen bir kamera.

Bilen eden deneyimleyen var mı? Bu iki ürünü gerçekten bir an önce karar vermem gerek. Yeni model olmasından dolayı C505 almak istiyorum ama C310 kalitesinde değilse çok fazla pişman olurum.

Son düzenleme:
Hocam cevabınız için teşekkürler peki neden bu kanıya vardınız ben karşılaştırma bulamadım yan yana test uygulayan bir kişiyi bile bulamadım.
Sitesinden baktım kamera özellikleri tam olmasa da bayağı benzer ve bir tık daha iyi gibi zaten arasında özellik ve fiyat farkı olarak çok yok almışken üst modeli alın dedim.

C310 şuan 302 TL.
Sanırım en ucuz C505 şuan 370 TL civarında ( daha ucuza varsa link atarsanız sevinirim )
C505 kullanırken araya en az 70-80 cm uzaklık koymak gerekiyormuş, alan kişilerin yorumlarında okumuştum çok yakın gösterim yapıyormuş, onun dışında kötü bir yorumunu görmedim fakat bende hiç bir karşılaştırma videosu bulamadım.
Ben C310 sipariş verdim 302 TL düştüğünü görünce kaçırmayayım diye, umarım C505 ile aralarında dağlar kadar performans farkı yoktur yoksa 70 TL fazla verip almadığıma üzülürüm.

C310 şuan 302 TL.
Sanırım en ucuz C505 şuan 370 TL civarında ( daha ucuza varsa link atarsanız sevinirim )
C505 kullanırken araya en az 70-80 cm uzaklık koymak gerekiyormuş, alan kişilerin yorumlarında okumuştum çok yakın gösterim yapıyormuş, onun dışında kötü bir yorumunu görmedim fakat bende hiç bir karşılaştırma videosu bulamadım.
Ben C310 sipariş verdim 302 TL düştüğünü görünce kaçırmayayım diye, umarım C505 ile aralarında dağlar kadar performans farkı yoktur yoksa 70 TL fazla verip almadığıma üzülürüm.
C310 şuan 302 TL.
Şu an memnun musun c310 dan yoksa c505 mi alayım?

Yeni konular

Geri
Yukarı