Logitech C310 Webcam Çalışmama Problemi

Delected

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar.
Yaklaşık 1 sene önce yeni bir bilgisayar aldım.
Mikrofonum bozulduğundan ötürü eskiden alıp bir köşeye koyduğum kameramın mikrofonundan yararlanmak için bilgisayara taktım.
Taktığımda, aygıt yöneticisinde ''USB Kök Hub (USB 3.0) yazdığını gördüm.

2 haftadır bilgisayara tanıtmaya çalışıyorum.

Çalışmıyor desem, taktığımda USB tanımlama sesi geliyor ve aygıtlarda kamera olarak gözüküyor.
Ama iş driverini yüklemeye veya Windows'un kendi kamera uygulamasını açmaya geldiğinde, Driver'i yüklediğimde ''Uyumsuz Web kamerası algılandı'', Windows kamera uygulamasını açtığımda simsiyah bir ekranla karşı karşıya kalıyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum.
Durum hakkında bilgi sahibi olan kimse yok mu ?

Son düzenleme:
bende aynı sorunlarla uğraştım ama hiçbiyerde tam cevap yok.iade etmeyi düşünüyordum artık.ama oldu sonunda.kısaca şöyle: driver yüklemeyi ve kurulumu biçok videoda var orasını anlatmıyorum.uygulamayı açtınız kamerayı görmüyorsa aygit yöneticisine tıklıyoruz.logitech c310 diye yazar.sağ tıklayıp özellikler.sürücü sekmesi. burası çok önemli:önceki sürücüye geri dön diyoruz.tamam.aygıt yöneticisinde bende 2 tane çıktı logitech c310 ikisinide aynı yapıyoruz.çıkıp uygulamaya girdiğimizde hazır.tekrar aygıt yönetisine girdiğimizde logitec c310 yazmıyor sadece kamera yazıyor.inşallah bundan sonra bu sıkıntıya düşmez kımse.windows 10 kullanıyorum.win 7 lerde muhtemelen bu sıkıntı çıkmaz.

Geri
Yukarı