Logitech DFGT Formula 1 için alınır mı?

HasanEsq

Hectopat
Yer
Adana
Formula 1 oynamak için almayı düşünüyorum bütçem çok yok ikinci el piyasasına baktım 2500 TL bandında ne diyorsunuz alınır mı?

Alınır DFGT kaç yıllık olmasına rağmen yeni çıkan çoğu direksiyon setine saplayan bir set. Bende daha yeni aldım DFGT'yi 1 ay olmadı ve bayağı memnunum Forza 5, ETS 2, Dirt Rally 2.0, NFS serisi bu oyunlarda denedim ve bayağı memnun kaldım Xbox Game Pass de F1 22'yi 10 saatlik deneme sürümü veriyor şimdi onu indirip deneyeceğim.

Alınır DFGT kaç yıllık olmasına rağmen yeni çıkan çoğu direksiyon setine saplayan bir set. Bende daha yeni aldım DFGT'yi 1 ay olmadı ve bayağı memnunum Forza 5, ETS 2, Dirt Rally 2.0, NFS serisi bu oyunlarda denedim ve bayağı memnun kaldım Xbox Game Pass de F1 22'yi 10 saatlik deneme sürümü veriyor şimdi onu indirip deneyeceğim.
sahibinden üzerinden mi aldınız?

Aynen direksiyonu aldım eve geldim PC'ye bağladım driveri kurdum(Windows 11 kullandığım için biraz sorun yaşadım) sonra girdim Forza'ya direk çalıştı bütün oyunlarda böyle oldu.
Force Feedback nasıl hocam peki tatmin ediyor mu? Ben de alacağım da ondan soruyorum genel olarak FH5 oynayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı