Logitech Driving Force GT Alınır mı?

Namelesswarior

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Logitech Driving Force GT alırsam alırım. Onun haricinde alamam. Veya daha sonra mı almalıyım?

Alabiliyorsan al. Yarış ve similatör oyunlarında gerçekten çok eğlenceli oluyor. Bende snopy var fazla bi özelliği yok ama yinede çok eğlenceli.

Bende almayı düşünüyorum ama çok kararsız kalıyorum. Bana göre biraz malzemesi G27 ye göre kalitesiz.

Ben kullanıyordum satmak zorunda kaldım ve pişmanım. G27 veya G25 kadar olmasa da kaliteli ve güzel bir hissiyatı var. Ben araba kullanıyor olmama rağmen oynadığım oyunlarda ( ETS 2 , NFS : The Run, Forza, City Car Driving ) zevk alabiliyordum. Tavsiye ederim. Fakat 2. el temiz bir G25 bulabilirseniz onu alın daha iyi olacaktır.

Otomatik vites oynayacaksanız alınır. Ama manuel vites oynarsanız G27 alın. @M.Ali.ASLAN direksiyonun modeli nedir ?

Otomatik vites oynayacaksanız alınır. Ama manuel vites oynarsanız G27 alın. @M.Ali.ASLAN direksiyonun modeli nedir ?
G27 1000 lira civarında geziyor. Benim tavsiyem 2. el temizinden bir G25. Benim satma sebeplerimden biri otomatik vites idi. Zira bazen uyuz ediyor insanı o küçücük şey. Ama sattığım için pişmanım açıkçası.

G27 al bence ikinci el temiz bulursun. Vites otomatik Logitech Driving Force GT' de ona göre tercih yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…