Logitech ekipmanlar pişmanlık mıdır ?

Yiğidi öldür, hakkını yeme demişler. O kadar da değil abartma, bizzat 2 klavyesini kullandım gayet kaliteli bir malzeme kalitesine sahip. Birini yücelteyim diye diğerini düşürmene hiç gerek yok.
Razer mambayı 900 küsür TL'den satıyorlar, ama gel gör ki rival 600 yarı fiyatına satılmasına rağmen, mambayı sollayacak seviyede daha kaliteli ve performanslı. Razerin parasını hak ettiğini asla düşünmüyorum.

Logitech G810 sahibiyim ve bir kaç tuşta nokta gibi ufacık soyulmalar olmuştu, desteğe başvuruda bulundum ve 1 hafta sonra ücretsiz olarak bütün tuşların yedeğini gönderdiler.

Razer mambayı 900 küsür TL'den satıyorlar, ama gel gör ki rival 600 yarı fiyatına satılmasına rağmen, mambayı sollayacak seviyede daha kaliteli ve performanslı. Razerin parasını hak ettiğini asla düşünmüyorum.

Türkiye için doğru bir yorumlama ama yurt dışı için değil. Türkiye'de aşırı yüksek fiyatlar sadece.

Hani Razer'i savunmak için söylemiyorum da, son zamanlarda yayıncılar sayesinde patladı falan gibi cümleler boş cümleler. Gerçeği yansıtmıyor. Razer çok uzun zamandır piyasadaydı, siz görmediniz.

G410 klavye kullandım K95'e geçtiğim için bıraktım ancak çok memnundum, satın aldığım zaman fiyat performans ürünüydü.

G502 uzun süre kullandım, benim gibi fazla çevrimiçi oyun oynamayan biri için güzel bir fare. G900'e geçtiğim için rafa kaldırdım.

G900 şu an kullanmakta olduğum ve çok başarılı bulduğum bir ürün.

Üç üründen de memnunum hiçbir şekilde pişman etmedi. Yazılımı, malzeme kalitesi, performansı her zaman beklentilerimi karşıladı. Logitech pişmanlık değildir ancak şu sıralar fiyat politikalarını bazı ürünler hariç beğenmiyorum.

Ben de kesinlikle katılmıyorum.G 502 kullanıyorum 1.5 senedir ve en ufak bir sıkıntısı yok henüz.G910 klavye kullandım 2 seneue yakın.Garantisi bitmeden kontrole gönderdim.Sırf arada takılıyor diye göndermiştim ve Ürün fiyatının tamamının iadesini aldım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı