Logitech F310 alınır mı?

Bütçe
260
"Logitech F710" veya "Xbox 360 kumandası" hem titreşimli hem de kablosuz oldukları için daha iyi olacaklardır.

Xbox 360 kumandası dedikleriniz hepsi 1.kalite replika ürünler oluyormuş galiba.
Ona o kadar vermektense orijinal bir kol almak daha iyi değil midir hocam?

Hocam 6 senedir sorunsuz bir şekilde kullanıyorum hala yeni almışım gibi düzgün çalışıyor.
(Forza'da istediğiniz düzeyde gaz ve frene basabiliyorsunuz.)

Öncelikle aradığım cevap buydu teşekkür ederim.
Güzel bir oyun deneyimi yaşatır mı?
F310'u bana 9 yaş doğum günümde almışlardı. 17 yaşıma geldim hala sorunsuz kullanıyorum. Hem uzun ömürlü hem kaliteli. Tek eksiği titreşim motorunun olmaması.

Titreşime gerek yok bence hocam yani.
Tabii ki bu herkese göre farklı olabilir saygı duyuyorum ancak bana gerekli değil olsa da olur olmasa da olur.
Tek istediğim gaza bastığımız kadar algılayan bir oyun kolu almak.
Görünüşe bakılırsa F310 alacağım.
Orijinal Xbox 360 kolu bulmak sıfır imkansız 2. el bakabilirsiniz.

Hocam maalesef ki o kadar bütçem yok.
F310 alacağım görünüşe bakılırsa yukarıda arkadaşımızın biri yazmış bastığınız kadar gidiyor diye.

5 yıl önce 70TL gibi bir fiyata almıştım aktif olarak kullanıyorum hala sapasağlam.
Kablosuz ve titreşim özelliğinin bulunmaması kişiden kişiye değişir fakat ben çok fazla eksikliğini hissetmedim.

Hocam aldım. 2 hafta oldu. Analoglarında %20 gibi ciddi bir deadzone var. Fps oyunları için alacaksanız önermem. Ama fifa, sekiro, dark souls gibi aim gerektirmeyen oyunlar için alınabilir. Trigerları çok iyi ama onu söyleyeyim.

Hocam aldım. 2 hafta oldu. Analoglarında %20 gibi ciddi bir deadzone var. Fps oyunları için alacaksanız önermem. Ama fifa, sekiro, dark souls gibi aim gerektirmeyen oyunlar için alınabilir. Trigerları çok iyi ama onu söyleyeyim.
Çok teşekkürler hocam siparişini verdim. Hades, Dead Cells gibi oyunlar için almayı düşünüyordum zaten. Bilgilendirme için de ayrıca teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı