Çözüldü Logitech F310 Gamepad olarak gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ömerrrrrr

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İlk bu kolu aldığım zaman F1 2020'de vesaire direk takar takmaz Xbox kontrolcüsü gibi gözüküp örneğin X'e basmam istendiğinde mavi X işareti y ye basmam istendiğinde turuncu y işareti gibi . Kolun üzerinde halihazırda bulunan renklerde ve isimlerde seçenekler gözüküyordu. Sonra yine her şey normalken bir gün F1'e girdim ve bu sefer tuşların 1-2-3-4-5.. Diye sıralandığını şekillerine dair hiçbir şey olmadığını ve bütün kontrol ayarlarımın bozulduğunu gördüm. Logitech Hub ile aleti yüklemeyi denedim ama kolum Logitech Dual Action olarak gözüküyor hala. Acaba bunu eski haline geri getirmenin bir yolu var mı? Sorunumu özetlemek gerekirse logitech f310 kolumu tekrar xbox controller olarak göstermek istiyorum

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam, Xinput modundan Directinput moduna geçmiş olabilir. Kontrol edin. Ortada bulunan buton ile yapılıyor diye biliyorum.
Hocam, Xinput modundan Directinput moduna geçmiş olabilir. Kontrol edin. Ortada bulunan buton ile yapılıyor diye biliyorum.

Çözüm

Geri
Yukarı