Logitech F310 vs Monster Pusat Pro

Bütçe
200

Sadeceibrahim

Decapat
Merhaba, bu aralar hades ve Dead Cells gibi oyunlar oynuyorum ve çok hoşuma gittiler. İnternette gördüğüm kadarıyla gamepad ile çok daha eğlenceli oluyormuş. Şu anda 200 TL gibi bir param var ve gamepad almak istiyorum.

İtopya'dan 200 TL'ye Logitech F310 alabilir veya Hepsiburada mobil uygulaması ile ilk alışverişe 50 TL indirimi kullanarak 210 TL gibi bir fiyata Monster Pusat Pro alabilirim.

Daha önce hiç gamepad kullanmadım. Ana amacım laptopum ile bu oyunları rahatça oynamak. Kablolu kablosuz pek fark edeceğini sanmıyorum zaten F310'un kablosu 1.8 metre imiş. Belki Pusat Pro alırsam televizyondan Steam'e bağlanmayı deneyebilirim. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz hangisini almalıyım? Hangisinin teknik servisi ve müşteri temsilcisi daha iyi onu da belirtirseniz çok sevinirim.

Bu iki Gamepad'in artı ve eksilerini sayabilir misiniz? Sanırım Pusat Pro'nun tasarımı değişmiş. Yeni versiyonu iyi midir kötü müdür? Bu arada spor ve yarış oyunlarıyla hiç alakam yok.

Sadece F310 kullandım o yüzden onunla ilgili konuşabilirim. Şahsen kaliteli bir ürün olduğunu düşünüyorum. 3 ya da 4 yıldır kullanıyorum. Ben oyun oynarken kendini kaptıran biriyim bu yüzden farkında olmadan tuşlara var gücümle basıyorum. R2 tuşunda bir sorun oluştu. Basıp çektikten sonra bazen kendi kendine çok hafif basmaya devam ediyor. Yukarı doğru kaldırdığımda düzeliyor. Onun dışında bir sorun yok. Bana iyi bile dayandı. Rahatlık vs. konularına gelirsek o herkesin kendi tercihi o yüzden bir şey diyemem ama elime oturuyor ve hissiyatı da güzel. Öneririm.

Elimde F310 ve eski tip olan Monster Pusat Pro var. Logitech daha sağlam diyebilirim. Yeni tip Monster kolunu deneme şansım olmadı. Monster için ise artısı kablosuz da olması.

Geri
Yukarı