Logitech F710 vs Monster Pusat Pro

235863

Hectopat
Şu an Monster Pusat Pro kullanıyorum ancak belli tuşlarının bozulmasından dolayı iade edeceğim. Sizce Logitech F710 alsam mantıklı olur mu? F710 pilli çalışıyor ve USB takamıyoruz, bunlar dışında önerebileceğiniz bir gamepad var mı? Olmadı tekrar Monster Pusat Pro mu alayim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster arkadaşım da kullanıyor ve hatalarından, sürücü problemlerinden, bağlantı problemlerinden dolayı kafayı yedi. Monster son pusat kolu biraz sıkıntılı. Bence F710 tercih edin.

F 710 gerçekten sağlam koldur. Bazen kopmalar olabiliyor. Eski nesil olan Monster Pusat Pro güzel. Yenisinden fazla memnun değiller. Bütçeniz tam olarak nedir? Kablolu olması problem olur mu?

Sanırım yeni Pusat Pro'da Bluetooth'u oyunlarda Steam oyunları hariç etkin bir şekilde kullanamıyorsunuz.
evet ancak x360 kullanarak düzeltebiliyorum
F 710 gerçekten sağlam koldur. Bazen kopmalar olabiliyor. Eski nesil olan Monster Pusat Pro güzel. Yenisinden fazla memnun değiller. Bütçeniz tam olarak nedir? Kablolu olması problem olur mu?

Hocam en fazla 400 TL, F710 tercih etmeme sebebim kablosuz olması onunda dışında ilk kullandığım gamepad Monster olduğu için aralarında nasıl bir fark vardır ben fark eder miyim bilmiyorum.

F710'u bizzat kullanıyorum, güzel gamepad fakat alıcısı ile sık sık kopmalar yaşanabiliyor. Kutudan bir tane uzatma kablosu çıkıyor, alıcıyı uzatma kablosuyla bağlayıp yakınlaştırdığımda kopmalar büyük oranda çözülüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı